Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski Bulot Media zasmakował w rosyjskiej pani Sweet START | Aktualności

Rozpocznij serię fantasy Wampiry z Midland

Polska firma produkcyjna Polot Media nabyła prawa do sformatowania rosyjskiego serialu Ms Sweet od rosyjskiego nadawcy i producenta Start i zaadaptuje go lokalnie.

Serial jest komediodramatem opowiadającym o Verze Sweet, cierpliwej gospodyni domowej i matce, która ma prezent do robienia pysznych słodyczy. Po tym, jak jej niewierny mąż zostaje zwolniony, Vera chce związać koniec z końcem i założyć własną firmę cukierniczą, korzystając z pomocy członków rodziny.

Polot już wcześniej adaptował programy Start, takie jak tegoroczny serial komediowy Kowalsky vs Kowalsky, który został wyjęty z serialu Startu Ivanovs vs Ivanovs.

Tamara Agten-Margol, dyrektor generalny Polot Media, dodała: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Start. Jesteśmy bardzo podekscytowani formatem i już rozmawiamy razem o przyszłej współpracy”.

W powiązanych wiadomościach, spółka zależna Baltic Network, TV3 Group, która obsługuje Łotwę, Litwę i Estonię, zawarła umowę na wyłączność ze Startem.

Grupa TV3 wybrała seriale Startu Wampiry z Midlandu, Uzależniony, Dobry człowiek, Pani Sweet, Fitness, Najlepsi wrogowie i inne tytuły, w tym kilka filmów Startu. Programy będą wyświetlane w serwisie TV3 SVoD GO3 oraz na kanałach TV3, TV3Film, TV3 Life i TV3+.

READ  Ukraina i Gruzja zdobywają tytuły drużynowe świata w szermierce na wózkach w Polsce