Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski aktor zagra w kolejnej odsłonie Mission: Impossible

Polski aktor zagra w kolejnej odsłonie Mission: Impossible

Potwierdziły się pogłoski o roli polskiego aktora w kolejnej części Mission: Impossible. Zainteresowany aktor Marcin Dorociński zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym przyznał, że pojawi się u boku Toma Cruise’a w „Mission: Impossible – Dead Account”.

„Witajcie moi drodzy, serdeczne pozdrowienia z Londynu. Nadszedł dzień (dzięki producentom Mission Impossible’ Tom Cruise i Christopher McQuarrie) – po miesiącach spekulacji mogę z radością i bez odrobiny emocji potwierdzić swój udział w tym legendarnym serii” – napisał na Instagramie Pan Dorociński.

Polski aktor zagrał już kilka ról w produkcjach zagranicznych. Zagrał w takich projektach, jak duński „Kobieta, która chce mężczyzny”, południowoafrykański serial krótkometrażowy „Kapsztad”, brytyjskie filmy wojenne „Operacja Antropoid” i „303: Bitwa o Anglię” oraz niezwykle popularny Netflix z 2020 r. serial” Gambit królowej.

Mission: Impossible to amerykański serial szpiegowski, oryginalnie oparty na serialu telewizyjnym o tym samym tytule stworzonym przez Bruce’a Gellera. Filmy Mission: Impossible zostały wyprodukowane głównie przez Toma Cruise’a, który w filmie gra Ethana Hunta, agenta Mission Impossible Force.

źródło:

READ  Lindsay Lohan ponownie przeżywa nostalgiczne chwile piękna z Vogue