Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska zdobywa szóste miejsce z rzędu |  Wiadomości, sport, praca

Polska zdobywa szóste miejsce z rzędu | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Brian Yoger Lauren Kos (12) z Polski podaje piłkę, gdy Leah Clark z Lakeview zbliża się podczas zwycięstwa Polski 4:3 w Cortland.

CORTLAND — Zawsze zamiłowanie do zawodników wagi ciężkiej w świecie futbolu Northeast-8, Polska i Lakeview nadal dawały rezultaty.

Każda drużyna rzuciła własne sianokosy, ale to drużyna Mahoning County Bulldogs zwyciężyła nad niebiesko-białymi rywalami, pokonując Lakeview 4:3.

„To był dobry, dobry mecz” – powiedział trener reprezentacji Polski Neil Huda. „To była dobra walka, za każdym razem się spodziewałem. To był dobry mecz. Dobrze jest mieć trudny mecz”.

Polska (6-4-0) przez cały sezon nękana jest kontuzjami i sytuacja zaczyna się poprawiać.

Juniorka Sofia Genovic zaczęła odsłaniać się w tym sezonie, a w poniedziałek błyszczała, strzelając hat-tricka dla Polski.

„Wykonała naprawdę dobrą robotę” – stwierdził Hoda. „Próbujemy teraz odzyskać nasz zespół, co nam pomaga. Mary (Brandt) dołączyła na około 10 minut. Zaczynamy odzyskiwać swoje części, więc zaczynamy trochę pomagać”.

Polska walczyła z kontuzjami w trudnym harmonogramie otwarcia. Bulldogs rozpoczęli mecz od wyniku 0:4, ale do tej pory wygrali sześć meczów z rzędu.

„Nie mieliśmy jeszcze całego zespołu przez cały sezon, aż do dzisiejszego wieczoru” – powiedział Hoda. „Brakuje nam jednego lub dwóch kluczowych graczy, ale tak to jest. Przychodzi następny. Nie ma wymówek”.

„Moje dziewczyny zagrały na 100 procent i wcale nie zawiodłem się na ich grze” – powiedziała trenerka Lakeview Annamarie Paolucci. „Gdy następnym razem zobaczymy Polskę, wiemy, czego się spodziewać. Dostosujemy się do tego. Polska również rozegrała świetny mecz. Bardzo podekscytowany tym meczem i przez cały czas wracaliśmy do siebie. Myślę, że byliśmy wyrównani. Jestem zadowolony z wyniku, mimo że przegraliśmy. Moje dziewczyny ciężko pracowały i pokazały, że zależy im na tym meczu.

READ  Ega Świątek zremisowała najdłuższą passę kobiet od 32 lat

To pierwszy rok Paolucciego na czele programu, a absolwent Lakeview z 2019 r. jest podbudowany tym, co wydarzyło się do tej pory.

„To zdecydowanie burza emocji, ale jestem bardzo szczęśliwa” – powiedziała. „Jestem bardzo wdzięczna, że ​​mam to stanowisko, zwłaszcza jako absolwentka. Jestem po prostu szczęśliwa, że ​​mogę być z moimi dziewczynami”.

Pomimo zmagań z niewielką liczbą meczów w programie, Bulldogs osiągnęli jak dotąd rekord 3-3-1. Wciąż jest miejsce na rozwój i chcą to osiągnąć.

Polska ma za sobą dobrą passę posezonową i w tym roku aspiracje nie są inne.

Hoda powiedział: „W zeszłym roku mieliśmy przedsmak finału regionalnego i czuliśmy, że czegoś nam brakuje. Wiem, że w tym roku graliśmy z Manchesterem, ale chcielibyśmy dostać jeszcze jedną szansę”. „To jest cel, stan i liga”.

Jednak poza zdrowiem nadal jest wiele do zrobienia, aby wyzdrowieć.

„Musimy poprawić się w obronie i trochę lepiej przenosić piłkę” – powiedział Hoda. Myślę, że jeśli to naprawimy i oddamy kilka niecelnych strzałów, wszystko będzie dobrze.

Ich napięty harmonogram nie będzie znacznie łatwiejszy, gdy w środę zmierzą się z rankingiem stanowym Howland.

W środę Lakeview podejmie Struthers.

Obydwa zespoły spotkają się ponownie 11 października w Polsce, aby zakończyć sezon zasadniczy.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej