Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska wysyła Bulldogi Abby Farber, Emily Denny, Avery Grechow i Angelo Elia na studia صفوف

Polska wysyła Bulldogi Abby Farber, Emily Denny, Avery Grechow i Angelo Elia na studia صفوف

Poland, Ohio (WKBN) – Polska zorganizowała dzień autografów dla czterech licealistów we wtorek po południu.

Supergwiazda softballu, Abby Farber, będzie kontynuować karierę w rankingu Division One, zapisując się do gry w St. Bonaventure w A-10. W tym sezonie Farber osiągnął 0,371 z 23 trafieniami, z czego 8 to podwójne i potrójne. Przejechała także 20 rund Polski.

Jej koleżanka z drużyny, Emily Denny, będzie również grać w softball na studiach, gdzie zapisała się do gry w Mount Union z Purple Raiders. W 24 meczach w tym sezonie Denney osiąga 0,403 z 2 home runami, 5 deblami i 12 RBI.

Gwiazda piłki nożnej Avery Grishaw przekroczy granicę Pensylwanii, aby kontynuować karierę licencjacką na Uniwersytecie w Edinboro. W zeszłym sezonie zdobyła 14 bramek i 3 asysty w 17 meczach dla Bulldogs. Grischow został nazwany First Team All District w Dywizji II i First Team All-NE8.

Senior Lacrosse, Angelo Elia, zostaje najnowszym głupcem z północno-wschodniego Ohio, który grał w szeregach college’u, gdzie będzie grał dla klubu Mount Vernon Nazarene. W 12 meczach Bulldog w tym sezonie Elijah strzelił 13 bramek i 5 asyst

READ  James T. Klingenssmith 1968-2021 | Wiadomości, sport, praca