Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska wygrywa thriller OT nad Springfield |  Wiadomości, sport, praca

Polska wygrywa thriller OT nad Springfield | Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo/Lowell Spencer Zawodnik Springfield Carrigan Mullen (14) drybluje wokół polskiego Avery’ego Jakupowicza, podczas gdy Ava Vecchione (22) śledzi grę podczas poniedziałkowego meczu Springfield w Polsce.

POLSKA – Poland Bulldogs próbują odnaleźć się po ukończeniu czterech starterów i najlepszego zawodnika rezerwowego z ubiegłego roku.

Odkryli wiele o sobie po zaciętej walce i zwycięstwie 42-41 po dogrywce nad Springfield Tigers w zaciętym poniedziałkowym meczu.

„Springfield to nasi rywale ze względu na to, jak blisko nich jesteśmy. Staliśmy się bardzo pewni siebie i czujemy się komfortowo grając z nimi. Gramy w piłkę nożną i inne dyscypliny sportowe, więc zawsze jest to intensywny mecz”. powiedziała starszy napastnik Bulldogs LeAnn Williams.

– Przychodzi do nas mnóstwo nowych twarzy, które nie mają doświadczenia. – powiedział buldog Nick Blanche. „Starają się, a ja uwielbiam trenować tę drużynę. Ciężko pracują, ale szkoda, że ​​nie mogą grać w bardziej zrelaksowanym tempie.

Dzięki zwycięstwu Bulldogs poprawili ogólny bilans sezonu na 2-1. Nie obyło się jednak bez pewnych wpadek w meczu, który miał atmosferę posezonową.

„W przerwie powiedzieliśmy, że to ostatni mecz dla naszego regionu”. – powiedział trener Tygrysów John Matese. „Mogliśmy dzisiaj zagrać ze słabszymi rywalami i nie odkrylibyśmy niczego o sobie. Dlatego gramy w te mecze, aby dowiedzieć się, co w nas siedzi.

„Zaplanowaliśmy je nie bez powodu.” – dodała Blanche. „Uwielbiam rywalizację na podwórku i to świetny program. W tej chwili nasze dzieci ciężko pracują, ale myślę, że jesteśmy na tym samym poziomie”.

Największą przewagą w konkursie było sześć punktów dla Bulldogs, które padły w połowie dogrywki. Jednak Tygrysy nie zmartwiły się deficytem, ​​ponieważ zakończyły grę serią 7:2, tracąc zaledwie jeden punkt.

READ  Rezonans dla Ukrainy | Wiadomości, sport, praca

Tygrysy miały szansę na zaledwie 1,2 sekundy przed końcem regulaminowego czasu, gdy Bulldogs przewrócili piłkę pod własnym koszem. Jednak Tygrysy dopuściły się naruszenia linii, co pozwoliło Buldogom na zwycięstwo w dramatyczny sposób. Seniorka drużyny Bulldogs, Mary Brant, otrzymała podanie i oddała strzał, który był offline, co spowodowało, że rywalizacja przeniosła się do dodatkowej sesji.

„Próbowaliśmy stworzyć otwarty układ i wyciągnąć faul, aby dostać się na linię rzutów wolnych. Przy takiej presji w tego typu grach zawodnik z liceum może sfaulować. Mieliśmy trochę zamieszania. „ powiedział Williams.

Trzy proste kosze Brandta, Williamsa i Kelly Hadran poprowadziły Terriers do serii 6:0 na rozpoczęcie dogrywki, dając im prowadzenie 40-34 na nieco ponad dwie minuty przed końcem. Skoczek Sofii Genovic na 1:35 przed końcem dał Bulldogs prowadzenie 42-36, ale trzy trafienia Mariany Tuscano z Tygrysów o 1:17 dały wynik 42-39.

Środkowy junior juniorów Tygrysów, Jamika Brungard, na zaledwie 24 sekundy przed końcem trafił do kosza i było już 42-41. Jednak Tygrysy w ostatnich sekundach odwróciły piłkę i nie udało im się odzyskać bramki.

Tygrysy prowadziły po pierwszej kwarcie 7:5, jednak w 1:33 drugiej połowy Avery Jacobovich strzelił potrójną bramkę ze szczytu, dając Bulldogs przewagę 14-11. W przerwie meczu do szatni sprowadzili niewielką trzypunktową przewagę.

„To daje nam pewność siebie, ale jest ciężko dziewczynom, które pracują nad swoimi strzałami, a potem wchodzisz do meczu i nic nie idzie źle. Indywidualnie niektóre dziewczyny są sfrustrowane i chcą więcej, i doceniam to. postaramy się to odbudować.” – powiedziała Blanche.

Mecz otworzył się znacznie bardziej w drugiej połowie, gdy Carrigan Mullen trafił za trzy punkty z prawego rogu i po 3:56 minucie Tygrysy prowadziły trzema punktami 23-20. Jednak na koniec trzeciej kwarty Williams miał przewagę pod względem koszy jeden po drugim, co dało Polsce prowadzenie 26-23.

READ  Andy Murray zdobywa 700. zwycięstwo w karierze, Emma Radocano pokonuje Caroline Garcia i przejmuje prowadzenie Nowości

„Mamy bramkarzy w Kara i Mariana, więc nie mogą do nich dotrzeć w czwartkowy wieczór na wyjazdach, a oni dochodzą do 20. „Ale jeśli jesteśmy w trakcie meczu, mam wrażenie, że wszystkie ich strzały trafiają w bramkę . To wspaniali gracze.” – powiedział Mattisi.

Kosz Eliany Thompson na początku czwartej kwarty zapewnił drużynie Dogs prowadzenie 28-23 na niecałe siedem minut przed końcem. Tygrysy jednak odpowiedziały serią 7:2 i po 3:52 minucie zremisowały 30:30. Bulldogs dwukrotnie prowadzili, a Tygrysy dwukrotnie zremisowały w końcowym regulaminowym czasie 3:52.

„Przegraliśmy w tym roku dwa mecze różnicą trzech punktów do dwóch drużyn, które wyglądają dobrze. Zatem zaczynamy teraz grać w lidze i myślę, że będzie to teraz dla nas inny świat”. – powiedział Mattisi.

Tygrysy rozpoczną rozgrywki ligowe w czwartkowy wieczór, udając się na kolejny mecz do Jackson-Milton. W następnym meczu Bulldogs zmierzą się z innym sąsiednim przeciwnikiem, gdy w sobotnie popołudnie będą gościć Boardman Spartans.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej