sport

Polska wygrywa NE-8: eliminacja Nilesa 4:0 daje tytuł mistrzowski | Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo / Robert Hayes z Polski Mia Marantis w pierwszej połowie kopie piłkę obok seniorki Nilesa, Allison Klein. Marantes strzelił dwa gole w wygranym 4:0 meczu Bulldogs, który zapewnił sobie tytuł Northeast 8.

Polska – Tydzień po premierze drabinki mistrzostw zawsze może być fajny.

Nie, mecze nie liczą się do rankingów ani nie mają żadnych konsekwencji w fazie play-off, ale te kilka ostatnich zawodów może być właśnie tym, czego niektóre drużyny potrzebują jako organizacja.

Być może dodatkowe konkursy można wykorzystać do leczenia początkujących, ponieważ wolni gracze korzystają z doświadczenia gry.

Lub, jeśli jesteś buldogiem, jest jeszcze tytuł konferencyjny, który trzeba zdobyć.

Sprawdź to na liście, zwłaszcza dla czterech seniorów w Polsce, którzy nigdy nie byli dumni ze swojego tytułu Konferencji Northeast-8.

Zmieniło się to w poniedziałek wieczorem, kiedy Niles zakończył mecz 4:0, dając Bulldogs 12. zwycięstwo w kampanii i tytuł NE-8, dodając do pierwszej rundy turnieju.

Ma to duże znaczenie dla głównego trenera roku Neila Hody, ale jeszcze bardziej dla zawodników 19. Jeśli już, to odzwierciedla czas, który został wyłączony z gry.

„To ciężka praca, którą włożyli, poświęcenie, które wkładają w piłkę nożną, i to, co wkładają w siebie nawzajem” – powiedział Huda. “Robią dużo więzi, kiedy są poza domem i chodzą razem w różne miejsca, a to ma z tym wiele wspólnego, jak rodzina. Każdy chce grać dla wszystkich. “

Z odległości około 15 metrów Mia Marantes trafiła i strzeliła gola w ciągu pierwszych pięciu minut meczu, dając Polsce tak bardzo potrzebną wczesną przewagę, zwłaszcza nad drużyną Nilesa, która pokonała ich tylko 1:0 wcześniej w połowie września.

To był początek wspaniałej nocy dla Marantesa, który później strzelił gola przed przerwą po imponującym posiadaniu piłki w ataku.

READ  Sports Digest: reklamy Jersey w NHL

– Zdobycie przewagi wcześnie nam pomaga, uspokaja nas, ponieważ wciąż musimy grać ostro, ale wiemy, że to mamy – powiedział Marantes. „Byłem bardzo podekscytowany (po drugim golu), czuję, że sezon minął tak szybko, ale jest w porządku.

„Czuję, że jesteśmy naprawdę blisko, nasza przyjaźń, w zespole i poza nim, łączymy zespół, więc czuję, że wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że możemy grać razem, wszyscy jesteśmy tylko przyjaciółmi, a to pomaga budować chemię dla Jasne.”

Utnij z klasyfikacją senior Syda Masucci (29′) i pierwszoroczniak Lucy Harrell (64′).

Masucci, podobnie jak jej starsi koledzy, nigdy nie miała okazji zdobyć tytułu konferencji.

Jako senior, wszystko jest o wiele bardziej wyjątkowe, zwłaszcza gdy rywalizujesz ze swoją młodszą siostrą Samanthą i dwoma innymi parami sióstr.

„Wszyscy pracowaliśmy naprawdę ciężko, ponieważ to zależy od konferencji, więc myślę, że dla nas wszystkich było to bardzo ekscytujące” – powiedział Masucci. „Czuję się bardzo pewny siebie, jeśli gramy razem jako zespół, jak wiem, że możemy, to myślę, że możemy sobie dobrze radzić.

„W zeszłym roku mieliśmy problemy ze wstawaniem, ale czuję, że w tym roku zaczęliśmy naprawdę ciężko i to nas motywuje i takie rzeczy”.

Polska (12-2-1) zdobyła swoje 10. czyste konto w sezonie, w dużej mierze dzięki bramkarzowi drugiego roku, Lenanowi Williamsowi. Bulldogs pożegnają się w pierwszej rundzie jako dziewiąte rozstawienie w Dywizji 1 Dywizji Północno-Wschodniej, grając zwycięzcę z Salem i Edgewood.

Tymczasem Niles (9-6) wykorzystał poniedziałkową noc jako okazję do odpoczynku niektórych graczy i wylizania ran przed grą po zakończeniu sezonu. Ponieważ Marlington zaplanowano na pierwszą rundę, jest wiele do zobaczenia po nadejściu sezonu zasadniczego.

– Wciąż brakuje nam kilku meczów z powodu zamknięcia COVID, ale jesteśmy podekscytowani meczami play-off – powiedział trener Scott McMillan. „Jesteśmy podekscytowani, że w tym tygodniu (od poniedziałku) grupa dziewcząt zagra w Marlington.

READ  Włoch Berrettini dotarł do półfinału Wimbledonu

„Wiem, że mieliśmy wspólnych przeciwników, musimy z nimi dobrze grać, jestem pewien, że to silna drużyna, nigdy wcześniej z nimi nie grałem, nigdy z nimi nie grałem, więc fajnie jest grać z kimś, kim nie graliśmy wcześniej, więc czekamy.” mechanizm „.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment