Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska vs Walia: prognozy Ligi Narodów, godzina rozpoczęcia, telewizja, transmisja na żywo, wiadomości drużynowe, h2h

To trudny zespół dla obu krajów, równolegle z Belgią i Holandią, i oznacza początek szalonego okresu planowania dla Walii, która rozgrywa pięć meczów w ciągu dwóch tygodni.

W najbliższą niedzielę finał play-off mundialu ze Szkocją lub Ukrainą w Cardiff nie odbędzie się na tym spotkaniu. Drużyna, która wygra turniej, zarejestruje się w Katarze pod koniec roku i zagra w grupie B obok Anglii, Iranu i Stanów Zjednoczonych.

Nawet jeśli mają przedtem wyjazd na spotkanie z Polską, wycelują w ten mecz przed meczami z najlepszymi drużynami w grupie.

Data, godzina rozpoczęcia i miejsce

Mecz Ligi Narodów jest zaplanowany na środę, 1 czerwca 2022 r., o godzinie 17:00 czasu rozpoczęcia BST.

Gospodarzem jest Stadion Tarczyńskiego we Wrocławiu.

Gdzie szukać Polska vs Walia

Częstotliwość telewizora: Pokazywany na żywo w Polsce vs. Walia Premier Sports 1 – Koszt 11,99 za subskrypcję. Odwiedzający w Walii mogą oglądać na S4C.

Transmisja na żywo: Abonenci Premiere Sports mogą oglądać grę przez Premiere Player na urządzeniach mobilnych i tabletach.

Wiadomości drużynowe Polska vs Walia

Robert Lewandowski chciałby odłożyć na bok rozproszenia na poziomie klubu. Napastnik twierdził, że jego historia z Bayernem Monachium dobiegła końca, ale mistrzowie Bundesligi odpowiedzieli na te komentarze.

Matty Cash może zostać nagrodzony już po raz piąty od czasu przyznania im polskiego obywatelstwa i sprowadzenia do kraju pod koniec zeszłego roku, pozostawiając kluczową postać w tyle.

AP

Gareth Bale nie zszedł z ławki z sobotniego finału Ligi Mistrzów Realu Madryt, więc może być tutaj pewne zaangażowanie, ponieważ chce zbudować swoją kondycję przed finałem play-off. Jego ostatni start dla swojego kraju przyszedł z Austrią dwa miesiące temu.

Aaron Ramsey to kolejny zawodnik, który w ostatnich tygodniach miał ograniczone możliwości w piłce nożnej, podczas gdy Dan James opuścił ostatnie dwa mecze sezonu z powodu zawieszenia, więc oba mogą otrzymać minuty.

Prognoza Polska vs Walia

Jak ważna jest Liga Narodów w najlepszych czasach, jest wątpliwa, ale nie jest to priorytet dla Walii w tym tygodniu.

Gdy Wales powróci do Cardiff na Mistrzostwa Świata, Rob Page wykorzysta turniej jako coś więcej niż trening przed niedzielnym ważnym wydarzeniem.

Polska przegrała tylko jeden z dziewięciu ostatnich meczów, w tym remis z Anglią, i może wykorzystać fakt, że widzowie mają oko gdzie indziej.

Polska wygrała 2-0.

Historia i wyniki spotkań bezpośrednich (h2)

Polska wygrywa: 5

Utwory: 2

Walia wygrana: 1

READ  Polska zapewniła sobie miejsce w półfinale Pucharu ATP