Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska vs Tunezja Typy meczowe, kursy i typy bukmacherskie │4 wrz 2022

Polska vs Tunezja Typy meczowe, kursy i typy bukmacherskie │4 wrz 2022

31 sierpnia Tunezyjczycy dotarli do play-offów, ostatniej z czterech drużyn, która zajęła trzecie miejsce w swojej grupie, kosztem heroicznego wysiłku. To był koniec ich losów. Nawet jeśli polski trener Nikola Gerbic zdecyduje się na wejście do rezerw, Tunezja nie będzie miała szans na dobry wynik.

Zdobądź bonus powitalny!

Mistrz świata zmierzył się łeb w łeb ze swoim największym rywalem, Team USA, stosunkowo wąską przewagą zaledwie 12 punktów. Pozwolili Bułgarii 52 punkty, a Meksyk 50 punktów. W meczu z Tunezją prawdopodobnie zobaczymy wersję meksykańsko-bułgarską, a nie amerykańską.

Jedyną niespodzianką dla Afrykanów w fazie grupowej był ich pierwszy długi mecz z Serbią (29-27). W przeciwieństwie do tego to Tunezja przegrała nawet z Ukrainą trzy do zera różnicą 20 punktów.

Widać wyraźnie, że Polska to nie Serbia z Atanasjeviciem i nie pozwolą swoim przeciwnikom zrobić nic amatorskiego. Oto co wybraliśmy:

– Handicap Polska (-22,5) za 1,83;

– Grupa A, handicap polski (-7,5) do 2,05;

– Razem poniżej (125,5) wobec 2,64.

TelecomAsia Sport poszukuje vlogera z Kataru do pracy podczas Mistrzostw Świata FIFA 2022. Kontakt [email protected] po więcej informacji.

READ  Międzynarodowy Komitet Olimpijski wyraża obawy dotyczące „rosnącego upolitycznienia sportu” | Więcej wiadomości sportowych