Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska vs Chiny Prognozy meczowe, kursy i typy bukmacherskie │ 16 lipca 2023

Polska vs Chiny Prognozy meczowe, kursy i typy bukmacherskie │ 16 lipca 2023

Liga Narodów w piłce siatkowej kobiet. Półfinały
Polska kontra Chiny
College Park Center
16.07.2023 00.00.00.00

Typy na mecz siatkówki Polska – Chiny, który odbędzie się 16 lipca. Kto stanie się silniejszy? Sprawdź warunki drużynowe! Dostępnych jest kilka opcji zakładów.

Odbierz swój bonus powitalny!

Polska zgodnie z oczekiwaniami pokonała Niemcy w ćwierćfinale. To było trudne. Byli lepsi w polu karnym, ale zaserwowali tylko dwa jardy w czterech meczach. Istnieje opinia, że ​​nie będzie lepiej.


6:15 na blokach przeciwko Brazylii to znak, że Chiny powoli wracają do znanego im stylu i taktyki. Ta taktyka zawsze była prosta – nie popełnić błędu przy serwie, przerzucić piłkę nad siatką w odpowiednie miejsce, a następnie pokonać przeciwnika blokiem, z którym nie jest w stanie sobie poradzić.

Ta taktyka przestała działać w przypadku chińskich kobiet w Tokio, ale teraz znów jest aktualna. Poza blokowaniem i obroną, chiński zespół nie ma na tym etapie polegać na niczym innym. Jeśli najlepsza chińska środkowa blokująca zdobędzie sześć punktów na 19, powinna napisać list z rezygnacją.

Atakowanie Chinek nie jest już tak problematyczne jak kilka lat temu, ale zarzutów nie ma.

Jednak na wstępnym etapie Chinka mogła być lepsza w ataku, ale straciła masę. Polska lepiej broniła.

A wynik 3:0 w meczu pomiędzy tymi zespołami zdarza się ostatnio dość często. Fajnie by było tylko na korzyść Chin, ale Polska miesiąc temu pokonała Chiny.


READ  Polak uwięziony za przeciąganie policjanta | Wiadomości, sport, praca

Mecz z Polską w ćwierćfinale po raz kolejny pokazał, że w tej drużynie nie ma nic szczególnego – według kalendarza miała szczęście, a czasem rywale nie traktowali tego wystarczająco poważnie. Uważamy, że brak powagi ze strony Chin pozostaje na początkowym etapie.