Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska ujawni płytę Eurowizji 2021 w porannym programie telewizyjnym „Pitani na Snitani” 12 marca

Polska się obudziła! Nadawcy Eurowizji 2021 mają już tylko kilka tygodni na przesłanie swoich zgłoszeń, a fani drapią się po głowach nad polskim m. In. Lokalne media spekulują, kto w tym roku powiewa polską flagę w Rotterdamie, ale nie ma informacji od polskiego nadawcy ogólnopolskiego DVP.

Cóż, to się zmieniło. TVP zapowiada, że ​​wreszcie dowie się, kto będzie reprezentował Polskę w Rotterdamie podczas porannego programu telewizyjnego „Pytanie na śniadanie” 12Cz Marsz.

oni powiedzieli:

„Witaj Europo. W końcu możemy wam ujawnić polską piosenkę

Konkurs Piosenki Eurowizji 2021

Ogłoszenie nadejdzie w ten piątek

Pytanie na śniadanie w DVB2
Już nie możemy się doczekać, a co z tobą?
# Bądźmy razem Piosenka „

Angielskie tłumaczenie:

„Witaj Europo! W końcu możemy wam ujawnić polską piosenkę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021

Ogłoszenie w piątek w „Pytanie na śniadanie” w DVP2

Nie możemy dłużej czekać, a co z tobą?

# Zaśpiewajmy razem „

Kto będzie reprezentował Polskę w Eurowizji 2021?

Nie jest jeszcze jasne Alija Sempliska, Zwycięzca ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Finału „Szansa na sukces”, Będąc zwieńczeniem arbitrażu i publicznego głosowania, będzie mógł wreszcie reprezentować Polaków w Rotterdamie w tym roku, czerpiąc korzyści z jego narodowego „Sux” Plik „Imperia” Piosenkarz bardzo wyraźnie dał do zrozumienia, że ​​chce uczestniczyć.

W lipcu Alice Opowiedziano lokalnym mediom Nie słyszał nic o Eurowizji 2021, ale zaznaczył, że „cierpliwie czeka”. Dodał: „Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę w moim sercu i napiszę wiele nowych piosenek”.

W gazetach krążą plotki. Niektóre media wykluczyły możliwość powrotu Alija. Polska strona muzyczna Wszystko o muzyce Polska piosenkarka Eurowizji 2020 mówi, że Eurowizja 2021 nie trwa. Jednak uwzględniono inne witryny Polski blog Eurowizji Eurowizja.org Dodają Aliję do swojej listy potencjalnych artystów.

Wspomniano inne nazwisko Rafas Prosovsky. Piosenkarka, prezenterka telewizyjna i były zapaśnik jest dobrze znana fanom Eurowizji jako współgospodarz Junior Eurovision 2020.

READ  Polscy posłowie zatwierdzili kontrowersyjną ustawę wycelowaną w protesty

Rafa miał poprzednią próbę na Eurowizji. W 2017 roku wziął udział w Ogólnopolskim Finale z niemym utworem „Sky over Europe”. Piosenka zakończyła się na drugim miejscu, tracąc trzy punkty do ostatecznej zwycięzcy Kasi Moe.

Czy chciałbyś, aby Polska była reprezentowana w przyszłym roku? Czy chciałbyś usłyszeć piosenkę, którą Polacy wysyła do Rotterdamu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.