Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska restauracja ogłosiła, że ​​Pierogi Queen w League City zostaną zamknięte 20 maja po 6 latach

Polska restauracja ogłosiła, że ​​Pierogi Queen w League City zostaną zamknięte 20 maja po 6 latach

LEAGUE CITY, Teksas (KTRK) – Restauracja Polish Beloved League City, Królowa Perugiizamknie się po sześciu latach, Zareklamuj swoją pracę w poście na Facebooku.

Sklep, znany z polskich naleśników i innych autentycznych polskich przysmaków, zostanie przedłużony od 21 kwietnia do zamknięcia 20 maja.

W tym samym poście, w którym pojawiła się wiadomość, gwałtownie rosnące ceny żywności i niemożność znalezienia pracowników były częścią decyzji o zamknięciu po jej uruchomieniu prawie sześć lat temu, w maju 2016 r.

„Od dłuższego czasu bardzo się staramy” – czytamy w poście.

Właścicielka Eva Seck powiedziała również Houston Chronicle, że „często nie ma wystarczającej liczby klientów”, gdy mówi o zbliżającym się przestoju.

Sek i jej mąż Miroslav to polscy emigranci. Przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, aby uciec przed komunizmem, i mieszkali w Kalifornii i Chicago, zanim przenieśli się w okolice Clear Lake.

Ich historia kręci się wokół przedstawienia amerykańskiego snu, który obejmował możliwość otwarcia restauracji. Ale utrzymanie restauracji nigdy nie było łatwe, ponieważ mąż Sick nadal pracował jako kierowca ciężarówki, aby związać koniec z końcem.

Pomimo zamknięcia ludzie dzielą się tym, jak bardzo kochali jej restaurację, mówiąc, że będzie bardzo tęsknić za restauracją.

Sick powiedział Chronicle, że szuka zapasów Pyroges w sklepie wielobranżowym Henderson and Kane w Seth Ward, ale poza tym nie planował wznowienia działalności.

Oryginalna historia z 2019 roku: Doświadcz prawdziwej polskiej kuchni w Pierogi Queen

Copyright © 2022 KTRK-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Pierogi Patti z serialu „Diners, Drive-Ins and Dives” są na sprzedaż