Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska: Reprezentanta Polski na Eurowizję 2024 poznamy 19 lutego!  – Wiadomości o Eurowizji |  Muzyka

Polska: Reprezentanta Polski na Eurowizję 2024 poznamy 19 lutego! – Wiadomości o Eurowizji | Muzyka

Nadawca publiczny TVP Polska ogłosiła to ponownie 9 stycznia Wybór wewnętrzny Ich reprezentant na Eurowizję 2024. Zainteresowani artyści mogą przesyłać swoje utwory do przesłuchań wewnętrznych 2 lutego.

Jak już wspominaliśmy, zainteresowanie zarówno ze strony artystów, jak i wytwórni płytowych reprezentujących Polskę na największym konkursie muzycznym na świecie jest duże.

W najnowszym komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych poinformował nadawca publiczny reprezentujący artystę Polska Wewnątrz Eurowizja 2024 zostanie ujawnione w poniedziałek 19.02!

Wielu polskich artystów publicznie wyraziło chęć reprezentowania Polski w Malmö i przesłało swoje propozycje do TVP.

Możesz znaleźć listę tożsamości konkurujących artystów Tutaj.

Preferowane jest zwycięstwo na egzaminie wewnętrznym Justyna Steszkowska Z piosenką „WIEDŹMIN – Tarohoro” Już od dłuższego czasu wywołuje poruszenie wśród fanów:

Jednak ostatnie doniesienia w lokalnych mediach o tym mówią Steszkowska przegrała selekcjędo zrobienia Luna I piosenka „Wieża”Drugi faworyt do reprezentacji Polski:

Kogo chciałbyś reprezentować Polskę i Eurowizję 2024? Napisz do nas w komentarzach poniżej!

Bądź na bieżąco z Eurovisionfun, aby otrzymywać wszelkie informacje dotyczące udziału Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2024 w Malmö!

Dowód: pompanik.pl

READ  Daniel Dubois wierzy, że w Polsce uda mu się wygrać z Ołeksandrem Usykiem