Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska przyjmuje ofertę na przeszacowanie aktywów do 2028 roku

Polska przyjmuje ofertę na przeszacowanie aktywów do 2028 roku

POLSKA – We wtorek Rada Selectmen przyjęła ofertę Pittsfield RJD Appraisal dotyczącą ponownej wyceny nieruchomości miejskich.

Ma zostać ukończony do 2028 roku, a koszt wyniesie 412 500 dolarów.

Menedżer miasta Matt Carside powiedział, że jest to jedyna oferta z 30 wniosków przesłanych do firm. Piętnaście przedsiębiorstw stwierdziło, że nie ma czasu na zaplanowanie dalszych ocen gmin. Inne firmy nie podały wyjaśnień, dlaczego nie złożyły ofert – dodał.

Gromadzenie danych, takich jak pomiary i wykazy aktywów, będzie odbywać się od lipca do grudnia 2027 r., natomiast analizy, przeglądy i szacowane dane dotyczące cen roślin będą prowadzone od marca do maja 2028 r. Spotkania z nowymi wymiarami i naliczonymi podatkami oraz właścicielami nieruchomości odbędą się w lipcu i sierpniu 2028 r.

W pozostałych sprawach Zarząd w drodze konsensusu zatwierdził zaktualizowany Podręcznik Centrum Operacji Łączności w Sytuacjach Kryzysowych Polskiej Agencji Zarządzającej. Ustanawia skuteczny system zarządzania kryzysowego dla aneksji, którą jest budynek biurowy miasta, który kieruje i kontroluje operacje awaryjne.

Zarząd zatwierdził także zapytania ofertowe na metalowe schrony dla pras i kontenerów rolkowych oraz dodatkowe betonowe powierzchnie pod stację przeładunkową. We wniosku należy uwzględnić prace inżynieryjne, budowlane i plan sytuacyjny. Agencja Ochrony Środowiska zapłaci miastu 598 000 dolarów za „poprawę przepustowości i wydajności” stacji przeładunkowej.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetującym.

„Poprzedni

Wyborcy z Lizbony zatwierdzili 2 pytania referendalne