Polska przejeżdża Gerrarda | Wiadomości, sport, praca

Gerrard – Trzy metry i chmura kurzu albo sztuka i kropla.

Dla Buldogów Polskich, wielkim wydarzeniem, które wielokrotnie przełamało występy Gerrard Indians na Northeast 8 był piątek wieczorem.

Pojechali w tych wielkich grach, aby wygrać z Indianami 42-21.

Polska rzuciła 415 jardów sprintem w noc za w istocie czterogłowym potworem za pędzący atak: Dom Parker (122 jardy), Dillon Smith (92 jardy), Cole Fulton (71 jardów) i Christian Colosimo (34 jardy).

„Mamy cztery obrony, które myślę, że każdy chciałby mieć” Trener reprezentacji Polski Tom Pavlanski powiedział.

Polska nie mogła zrobić tego lepiej w swoim pierwszym meczu, ponieważ Dom Parker dał Bulldogowi 57-jardową przewagę 7-0 zaledwie 15 sekund po meczu.

„Zawsze jest miło” – powiedział Pawlanski. „Nie chcemy tego wymieniać. Na pewno nie można zdobywać punktów wystarczająco szybko w grze w piłkę. To pomogło nadać ton, co oznaczało, że 11 facetów wykonywało swoją pracę. Dom też wykonał kilka fajnych ruchów, ale potem znowu wszystkich 11 facetów wykonywało swoją pracę. To była wielka gra, aby rozpocząć grę.

Indianie (4-3, 2-2) odpowiedzieli na swoje trzecie prowadzenie w meczu, kiedy Nick Bengala znalazł Michaela Palmera 45 jardów i zdobył siódemkę przy 11:50 przed końcem pierwszej połowy.

Niezależnie jednak od tego, tempo Gerrarda osłabło wkrótce po tym, jak Polska awansowała (4-3, 2-2) na 65 jardów w niecałe trzy minuty z drugim przyłożeniem Parkera w nocy, tym razem z 24 jardów, co dało wynik 14-7.

„Byłem naprawdę dumny z zespołu, z tego, jak się odbiliśmy i jak zareagowaliśmy” – powiedział Pawlanski. „Dobrze było zobaczyć, jestem tak dumny z dzieci i naszych trenerów”.

Po kopnięciu Gerrarda Bulldogs ponownie zagrali tylko jeden mecz, kiedy Jack Fulton znalazł Rossa Dido za młodszym Gerrarda na linii 80 jardów, co dało wynik 21-7 w połowie drugiej kwarty.

READ  Hinton, Gough zdobył złoto jako najlepszy wynik medalowy w Stanach Zjednoczonych

Po raz kolejny Indianie poszli trzy razy.

„To część naszej ofensywy” – powiedział Pawlanski. „Chcemy być elastyczni. Chcemy być wszechstronni. Chcemy, aby drużyny musiały strzec całego pola. Dobrze, że linia ofensywna jest w stanie chronić. Mamy trochę broni z zewnątrz na tylnym polu i jesteśmy w stanie by skorzystać z tych rzeczy”.

Stamtąd, gdy w pierwszej połowie pozostało 4:56, Bulldogs przeszło 88 jardów w stałej dawce biegania przed Dillonem Smithem i Fultonem, aby przenieść piłkę do Gerrarda 35.

Smith zakończył jazdę stamtąd 35 jardów, aby zrobić 28-7 z 1:26 przed końcem.

W tym momencie w pierwszej połowie Bulldogs złapali Indian trzema prostymi deblami i 108 jardów ataku z 45 jardami na pasie przyziemienia, aby rozpocząć drugą kwartę.

„Są naprawdę dobrym zespołem. Duży, silny, fizyczny i dobrze wyszkolony.” Trener Gerrarda Pat Pearson powiedział. „Zdecydowanie naciskaliśmy na zabawy, a czasami, gdy naciskasz, aby grać, stawiałeś się w złych sytuacjach z interwencjami jeden na jednego i nie angażowaliśmy się, a ich dzieci grały duże”.

Bulldog rzucił się na 226 jardów w pierwszym, podczas gdy Indianie trzymali 57 jardów nad ziemią.

Polska powiększyła przewagę do 35-7 po tym, jak Parker strzelił swojego trzeciego gola tego wieczoru, tym razem z 15 jardów przy 6:55 przed końcem trzeciej kwarty.

Dla Gerrarda Bengala po raz pierwszy od roku grał rozgrywającego, ponieważ Indianie przybyli z licznymi kontuzjami, z których Pearson nie chciał się usprawiedliwiać.

Bangla spadł w powietrze i spadł na ziemię po przejściu ze 170 jardów.

„Nic wykonał absolutnie niesamowitą robotę” dodał Pearson. „To wojownik, niesamowity dzieciak. Żadnych wymówek, kontuzje nie mają znaczenia. Ten Gerrard nie był dziś wieczorem futbolem. Wrócimy ponownie.

„Mamy świetną grupę dzieciaków. Musimy po prostu wrócić tutaj i jechać. Jesteśmy zdenerwowani. Trenerzy są zdenerwowani. Dzieci są zdenerwowane z tego powodu. Musimy biec.

READ  Eliminacje do Mistrzostw Świata: Portugalia zmierzy się z Turcją, Włochy zmierzą się z Macedonią Północną w decydującym półfinale | wiadomości piłkarskie

To było wielkie zwycięstwo dla Bulldogów, które zajęły 13. miejsce w ostatnim rankingu OHSAA, Dywizja IV, Region 13, pokonując Indian 8. miejsce.

W przyszłym tygodniu Pavlansky i Bulldogs Lakeview przywitają Bulldogi w Polsce.