Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska przeciwko Jeffersonowi.  Gerrard kontra Struthers

Polska przeciwko Jeffersonowi. Gerrard kontra Struthers

YOUNGSTOWN, OH (WKBN) — Konferencja Northeast 8 zawiera jak dotąd dwa pojedynki pomiędzy czterema najlepszymi drużynami w lidze.

ostatni rok, Struthers Gerard podzielił ich spotkanie. W tym roku Gerrard Wygrał ostatnie trzy rundy od upadku Redakcja urszulanek. W każdym z dwóch poprzednich meczów Indianie przegrywali o jeden punkt (z Niles i kardynał Mooney). Struthers odbił się od swojej początkowej porażki w Warren, 69-63, do Czytelnicy Hardinga. Nick Delgrata jest liderem w lidze pod względem punktacji (Jefferson’s Joe DeGeorge) ze średnią 26 punktów na mecz.

Struthers podzielili się zeszłorocznym mistrzostwem ligi z Jeffersonians. Falcons rozegrali swój pierwszy mecz sezonu w zeszłym tygodniu, przegrywając 79-77 po dogrywce z Madison. Jeffersons, szkoleni przez Roba Pisano, odnieśli w piątek swoje pierwsze zwycięstwo w tym roku Przez Topping Hubbard – 70-40. Joe DeGeorge, Anthony Covita i Grant Hitchcock oddali dotychczas 79% goli Falcons (116 ze 147).

zmierzyła się z Polską Jeden z trudniejszych harmonogramów konferencji do tej pory, ponieważ ponieśli niepowodzenia w dwóch meczach (vs Howlanda i Fitch) z łączną liczbą 8 punktów. Luke Generalovich zdobywał średnio 10 punktów w ostatnich czterech meczach.

Północno-wschodnia klasyfikacja konferencji 8
Gerarda – 1-0 (3-1)
Struthers – 1-0 (2-1)
Jeffersona – 1-0 (1-1)
Polska – 1-0 (2-3)
Niles – 0-1 (2-2)
Widok na jezioro – 0-1 (1-4)
pasmo południowe – 0-1 (0-3)
jest zimno – 0-1 (0-4)

Harmonogram dzisiejszego wieczoru
Struthers w Gerrard
Polska Jeffersona
Hubbarda w Lake View
Pasmo Południowe w Niles

Piątkowy harmonogram
Polska w Hubbardzie
Jeffersona w Lake View
Struthers w Niles
Gerrarda w South Ring