Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska prowadzi Hubbarda 8:2 i odnosi pierwsze zwycięstwo na nowej arenie |  Wiadomości, sport, praca

Polska prowadzi Hubbarda 8:2 i odnosi pierwsze zwycięstwo na nowej arenie | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie sztabowe/Neil Madhavan z Polski Katie McDonald, trener reprezentacji Polski w softballu, Jim Sierich, krąży wokół trzeciej bazy po wygranej u siebie z Hubbardem w czwartek.

Polska – nowy stadion softballowy w Polsce był budowany od dawna.

Do 2008 roku Bulldogs grali na kampusie szkoły, ale od tego czasu Polska gra w softball w pobliskiej North Elementary. Kilka lat temu polski kuratorium spotkał się z propagatorami lekkiej atletyki i przedstawił plan budowy nowego boiska przy szkole.

Ten plan w końcu stał się rzeczywistością, gdy Polska otworzyła nową arenę softballu, wygrywając w czwartek 8-2 z przeciwnikiem Northeast-8 Conference, Hubbardem.

„To wyjątkowe – bardzo się cieszę, że zarząd i nadinspektor do tego doprowadzili” – powiedział. powiedział trener reprezentacji Polski Jim Sierich. „Kochamy Północ – uwielbialiśmy tam grać, ale to był kompleks młodzieżowy, a nie kompleks licealny. Teraz naprawdę mamy boisko do liceum, które jest świetne, nie można prosić o nic innego. Dziewczyny mają swoje własną szatnię na boisku. To mieszanka. Fantastyczne i świetne miejsce do gry. Pod względem estetycznym jest tak ładne, jak to tylko możliwe. Mamy wszystko, czego potrzebujemy, nie moglibyśmy być szczęśliwsi i nie możemy im podziękować wystarczająco.”

Bulldogi nabrały rozpędu po przecięciu wstęgi i świętowaniu nowego boiska w pierwszej rundzie gry.

Polska zdobyła cztery runy na cztery trafienia w dolnej części pierwszej, w tym dwubiegową u siebie Katie McDonald. Wszystkie cztery biegi Polaków zakończyły się dwoma outami na tablicy.

Mary Brant zaczęła od podwójnego ujęcia, które doprowadziło bezpośrednio do eksplozji McDonald’s.

„Dostali pierwsze dwa przejazdy, a potem przejrzeliśmy kolejność i zdobyliśmy cztery przejazdy” – powiedział Sirish. „To było ogromne, aby uzyskać ten rozmach”.

Ze względu na swoją młodość Orły – mają pięciu pierwszoroczniaków, 12 drugoklasistów i jednego juniora – są podatne na bóle wzrostowe, które ujawniły się podczas pierwszej rundy czterech rund w Polsce i trzech piątych rund.

READ  Harmonogram fazy grupowej Ligi Narodów UEFA

Para błędów w każdym z tych dwóch biegów Hubbarda pozwoliła polskim biegaczom dotrzeć do bazy.

„To, co naprawdę nas zraniło, powiedziałem dziewczynom, to to, że zrezygnowaliśmy z ośmiu biegów, ale pięć z nich nie zdobyło bramki” powiedział trener Hubbarda, Bill Amero. – Mimo, że mieliśmy dobry rzut, a ona miała kilka trafień przeciwko nam, to mógł być mecz 3:3 lub 3:2.Jesteśmy młodym zespołem i nie możemy sobie pozwolić na takie błędy.

„Błędy, które popełniliśmy… Powiedziałem (zespołowi), że to rutynowe zagrania. Nikt nie prosił ich o przedstawienie najważniejszego wydarzenia w ESPN, potrzebujemy tylko rutynowych zagrań. … Jeśli popełnimy te same błędy na koniec rok, mamy problem, ale to dopiero nasz drugi mecz. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ale Polska to dobry zespół, a dobre zespoły wykorzystują błędy.

Oprócz wysoko punktowanego pierwszego i piątego miejsca, Hubbard głównie trzymał Polskę na dystans, podczas gdy jedyny inny bieg miał miejsce po dublecie RBI Leanne Boccieri w drugiej rundzie po wyprowadzeniu bazy z Elliany Thompson.

„Mamy tę przewagę (wcześnie), potem trochę spadliśmy, a potem wskoczyliśmy z powrotem” – powiedział. – powiedział Sirish. „Musimy być bardziej konsekwentni, ale to przyjdzie wraz z upływem roku”.

Biegi Orłów pochodziły z solowego biegu u siebie Lauren Komoric w trzecim i RBI Alyssy Gregory w czwartym, który zdobył Kylie Schultz.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej