Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska pokonuje Hubbarda i wygrywa ligę |  Wiadomości, sport, praca

Polska pokonuje Hubbarda i wygrywa ligę | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Brian Yauger Paul Greco z Polski w pierwszej połowie wtorkowego meczu wpada do kosza obok Cadena Kandora z drużyny Hubbarda.

Hubbard – Polska pokonała powolny, strzelający start, była w stanie wyprzedzić i posłać Hubbarda 55-46 na NE-8 mili.

Przy wyniku do przerwy 21:16, punkty były na wagę złota. Nie pomogło to, że Polska miała problemy w ofensywie i problemy w strzelaniu.

„Trzeba przyznać Hubbardowi duże uznanie. Wyszli i kontrolowali tempo” – powiedział trener Bulldogs Eric Fender. „W defensywie wykonali naprawdę dobrą robotę w pierwszej połowie, pozwalając nam tylko na jeden strzał. Myślę, że w pierwszej połowie prawdopodobnie zaliczyliśmy tylko jeden zbiórek w ataku. Nie strzelaliśmy celnie, jak to zwykle robimy. Nadeszła druga połowa, w której zagraliśmy trochę lepiej. „Wdrożyliśmy trochę więcej.”

Iskra Bulldogs zrodziła się dzięki połączeniu kilku świetnych akcji w defensywie, które stopniowo przekształciły się w punkty w ataku.

„Dokonaliśmy kilku przechwytów, a potem kilka łatwych sytuacji” – powiedział Fender. „To jest to samo, co im cały czas przekazujemy, ponieważ wszystko, co robimy, zaczyna się od obrony. Zamykamy się i możemy być bardzo dobrym zespołem. Czasami pozwalamy drużynom spędzać wolny czas i pozwalamy chłopakom takim jak (uczeń drugiego roku Hubbarda, Braydon) Songer, zdobyć swoje strzał i może to być Długa noc… Musimy polegać na naszej defensywie.

Carmine Tocalo prowadził Bulldogs z 14 punktami na koncie. Następne miejsca zajęli Andrew Todd i Cole Fulton z odpowiednio 13 i 10 punktami.

Songer, który musiał opuścić mecz późno z powodu kontuzji, poprowadził Hubbarda z 13 punktami. Keenen Franklin awansował na 11. miejscu.

Orły ogrywały Polską przez cały mecz, zmniejszając deficyt do pięciu w końcówce meczu, ale nie były w stanie go podwyższyć.

„W pierwszej połowie straciliśmy 21 punktów, a kiedy w pierwszej połowie tracimy 21 punktów, zwykle prowadzimy” – powiedział trener Eagles Ryan Veach. „Ale nie potrafiliśmy strzelić gola, nie udało nam się zakończyć meczu na krawędzi i przegapiliśmy kilka rzutów wolnych. Wszystko to razem wzięte stanowi kiepską kombinację”.

READ  Tabela Euro 2020, harmonogram: jak oglądać w telewizji, transmisja na żywo, czas rozpoczęcia, wyniki: Dania przewyższa Walię

Hubbard spada do 7-6 w sezonie i 3-4 w grze Northeast-8. Chcą wrócić na konia w zawodach szosowych z Nilesem.

„Próbujemy trochę ulepszyć nasz ruch” – powiedział Fitch. „Czasami mamy tendencję do zbyt częstego kozłowania piłki, a czasami nie sprawdzamy ciał, po prostu sprawdzamy strefy. Ostatnio rozmawialiśmy o sprawdzaniu ciał, upewnianiu się, że uderzamy ludzi na ekranach, zmuszaniu strzelców do otwierania bramek Tak więc, kiedy doszliśmy do tego punktu, chcemy po prostu skupić się na poprawie naszego ruchu w defensywnej części pola.

Bulldogs (9-3, 7-0) będą gospodarzami ligowego rywala Girarda.

„Musimy wrócić do treningów w środę i zacząć koncentrować się na Gerardzie i niektórych rzeczach, które robią. Trener (Craig) Hannon zawsze wykonuje dla nich dobrą robotę. Jego dzieci dobrze się bawią. Nie możemy tego znieść kogokolwiek za pewnik.”

Ponieważ sezon posezonowy szybko się zbliża, wszystko wymaga poprawy z meczu na mecz.

„poprawia się. „To wszystko” – powiedział Fender. „Skupiaj się na jednym meczu na raz i szukaj sposobów na poprawę sytuacji. I przeważnie to robimy.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej