Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska pokonała Girarda | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Fajerwerki leciały w Polsce w piątek, kiedy Bulldogs gościło Girarda. Mecz został całkowicie wygrany, a Polska wygrała 21-19.

„Staliśmy dziś w obliczu wielu przeciwności z kilkoma kontuzjami”. Trener reprezentacji Polski Tom Pawlanski powiedział. „Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o naszych dzieciach. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o naszych trenerach. Mieliśmy dobry tydzień treningów. Po prostu musieliśmy zmienić rzeczy w locie.

Indianie zrobili to samo po tym, jak przez resztę sezonu stracili Nicka Bengalę ze złamanym obojczykiem.

Jednak Girard uderzył piłkę w ziemię, aby na koniec pierwszej kwarty było 7-0.

„To ciężka bitwa” Trener Girarda Pat Pearson powiedział. To był wspaniały mecz piłki nożnej w północno-wschodnim Ohio. Podziękowania dla Polski. Na koniec zagrali jeszcze kilka meczów i nas złapali.

Polska zremisowała mecz na 7-7 na 2 jardów przyziemienia junior Danny Nitoli. Po tym, jak Indianie wjechali na linię 16 jardów dla Polski, Bulldogs odzyskali ją po przechwyceniu przez juniora Paula Greco.

Polak został zmuszony do ugięcia kolana w przerwie, gdy senior Girarda, Muhammad Riaz, doprowadził do fumble rozgrywającego.

Indianie (5-2) prowadzili 14-7 pod koniec trzeciej kwarty po trafieniu na 5 jardów starszego Michaela Palmera, który zakończył z dystansem 150 jardów na 24 rzuty.

Następnie Polska (4-3) zajęła 4 i 2 miejsce z własnej linii 35 jardów i została odrzucona przez obronę Girarda.

Zach Morris trafił z rzutu z pola z 25 jardów, a Girard strzelił 17-7 z 6:17 przed końcem czwartego.

Potem niebo rozjaśniło się jak czwartego lipca, gdy Bulldogi odpalały fajerwerki z każdym zdobytym przyłożeniem.

Cole Fulton złapał przepustkę ekranu od czwartego rozgrywającego w Polsce Andrew Todda i zszedł z linii bocznej na 73 jardowe przyłożenie.

Nie ukończony, ponieważ Bulldogi odzyskują kopnięcie na bok. Nitoli przebiegł go w 4 jardach, by postawić Polskę 21-17 na 4:46 przed końcem.

READ  Wideo: Tomas Slavic jadący błotnistymi ulicami Polski

Girard musiał puntować i dostali ogromnego kopa na linię 1 jarda. Polacy nie mogli poruszyć piłką i zamiast wyjść z własnej strefy końcowej, zdecydowali się na bezpieczne schronienie.

„Bezpieczeństwo to trudne wezwanie” – powiedział Pawlanski. „Czuliśmy, że zamierzamy zmusić ich do pokonania dystansu. Girard to zespół. Zasłużyliśmy na to. Ufałem, że zrobi to nasza obrona.

Zrobili to właśnie po tym, jak skopali juniora Anthony’ego Bengalę, który podczas meczu miał na sobie koszulkę nr 8 swojego brata Nicka.

Student drugiego roku Stephen Sims wkroczył jako rozgrywający dla Indian i spisał się znakomicie, wyemitując go w swoim pierwszym starcie w karierze.

„Stephen machał ogonem” powiedział Pearson. „On jest chłopcem. Jest świetnym sportowcem. Jako lider wykonał świetną robotę.

„Anthony zaczyna dla nas po obu stronach piłki. Dziś wieczorem miał na sobie koszulkę swojego brata. Jestem dumny z tych dzieciaków. Będziemy nadal iść naprzód i sprawić, że nasza społeczność będzie dumna.

Otrzymuj dzisiejsze najważniejsze wiadomości i nie tylko bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej