Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska pokonała East Liverpool |  Wiadomości, sport, praca

Polska pokonała East Liverpool | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Neil Madhavan Vito Komara (10) z Polski pokonuje Kwida Konrada (5) z East Liverpool na zapleczu po porażce w pierwszej rundzie play-offów Dywizji IV, Regionu 13 w piątkowy wieczór.

Polska – Polska nabiera tempa w najlepszej porze roku.

Przed play-offami Bulldogs wygrali w tym sezonie dziewięć z dziesięciu meczów i cztery z rzędu. Jeden wynik w meczach to 3:0.

W piątek Polska pokazała, że ​​zwycięża w tym sezonie, pokonując East Liverpool 42:14 w pierwszej rundzie play-offów Dywizji IV, Regionu 13.

„Nasi chłopcy ciężko pracują. Ciężko pracują, aby przetrwać i stać się lepszymi” – powiedział główny trener Polski Tom Pawlanski. „To bardzo satysfakcjonujące widzieć, jak nasze dzieci tak ciężko pracują każdego dnia. Piłka nożna jest dla nich ważna. Dbają o siebie nawzajem i nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o naszych seniorach. Nasi uczniowie z niższej klasy poszli za nimi i jesteśmy w 12. tygodniu.

Ofensywa Bulldogs była dobrze naoliwioną i wydajną maszyną, ponieważ przeciwko Potters zdobywała średnio 7,8 jarda na mecz i prowadziła 21-0 na koniec pierwszej kwarty.

Pomimo tego, że na początku trzeciej kwarty Polska wyciągnęła większość ofensywnych zawodników na początku trzeciej kwarty, łącznie udało jej się zdobyć 336 jardów.

Przez całą noc Polska swobodnie poruszała się przy piłce i grała fragment za fragmentem. Rozgrywający Dom Pagano zdobył 9 z 10 trafień, rzucając 164 jardy i dwa przyłożenia, a jako pierwszy trafił do Vito Komary po strzale z pola karnego z 57 jardów. Dołożył także przyłożenie po ziemi.

Jednak Cole Fulton i Danny Nitoli spowodowali większość szkód na ziemi dla Bulldogs. Każdy z nich miał szybkie przyłożenie, a Fulton prowadził z 94 jardami na siedmiu prowadzących.

„Z przodu jesteśmy młodzi i dzisiaj to było widać” – powiedział główny trener East Liverpool Paul Cusick. „Dotarliśmy do 11. tygodnia i teraz musimy dowiedzieć się, czego potrzeba, aby wyjść na boisko i pokonać ten garb”.

READ  Grób w Warszawie pomalował ambasador Rosji w Polsce na czerwono

Przez trzy kwarty polscy defensywni starterzy byli wykluczeni z gry. Po tym jak wyszli z gry z pewnym wynikiem, Potters mogli zacząć przenosić piłkę.

East Liverpool zdobył dwa przyłożenia w czwartej kwarcie, gdy Kevin Wright połączył się z Blake’iem Adkinsem i Dorianem Burchettem.

Ostatecznie polska obrona ograniczyła Potters do zaledwie 167 jardów, w tym zaledwie 34 jardy w biegu. Komara wymusił fumble, które Bulldogs odzyskali, a Wright przechwycił.

„W defensywie nasi chłopcy grali ciężko przez cały rok” – powiedział Pawlanski. „(East Liverpool) dobrze zarządza piłką nożną. W większości wykonaliśmy swoją robotę, a kiedy połączysz te wszystkie rzeczy w jedną całość, jesteś w stanie wykonać kilka zagrań i przytrzymać chłopaków w napięciu. W pierwszej połowie i w pierwszej serii drugiej połowy nasza obrona błyszczała. Nie jest to zaskakujące, ponieważ mieli za sobą świetny tydzień treningów, a nasi trenerzy defensywy wykonali kawał dobrej roboty.

East Liverpool zakończył swój sezon 6-5 w pierwszym sezonie Cusicka po dołączeniu do Potters w styczniu po spędzeniu 24 lat w Crestview.

„Myślę, że zrobiliśmy wiele kroków do przodu” – powiedział Cusick. „Mieliśmy kilka trudnych momentów, ale dzieciaki grały dla nas ciężko i zrobiliśmy duży postęp. Musimy po prostu dalej się doskonalić. Musimy mieć wspaniały okres poza sezonem.

Dzięki zwycięstwu Polska zmierzy się z Struthers, który w piątek pokonał Girarda 21:16. Bulldogs zmierzyli się z Wildcats w finale sezonu zasadniczego, wygrywając po dogrywce 28-27.

„Jesteśmy podekscytowani 12. tygodniem – każdy zespół jest podekscytowany grą w 12. tygodniu” – powiedział Pawlanski. „To przywilej. Kiedy grasz w 12. tygodniu, wiemy, że przeciwna drużyna na boisku będzie bardzo dobrym, dobrze trenowanym zespołem. Musimy mieć świetny tydzień (na treningach), aby mieć szansę .

Otrzymuj najświeższe wiadomości i nie tylko, prosto na swoją skrzynkę odbiorczą

READ  ASSA ABLOY kupuje Małkowski-Martech w Polsce