Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska oddziela Lakeview 9-0 |  Wiadomości, sport, praca

Polska oddziela Lakeview 9-0 | Wiadomości, sport, praca

Cortland – Walka Bulldog szybko stała się bitwą obrony, gdy Polska pokonała Lakeview 9-0 w ponurą piątkową noc.

„W obronie grali w ogony. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o naszych dzieciach” – powiedział kapitan Polski Tom Pavlansky. „Mieliśmy kilka dzieciaków, a nasz personel defensywny wykonał dobrą robotę”.

W sumie polska obrona Lakeview miała 71 jardów całkowitego ataku.

Po drugiej stronie boiska defensywa Lakeview również grała dobrze, ale gol Polski z 30 jardów zdobyty w trzeciej kwarcie przez drugorocznego zawodnika Jasa Stefansena dał Polakom rozpęd, którego potrzebowali.

Gdy zbliżał się czwarty kwartał, Lakeview zajęło głęboko swoje terytorium i musiało osłonić ziemię atakiem powietrznym.

„(Polska) wiedziała, co próbujemy zrobić, i ułożyła się w pudło” – powiedział trener Lakeview Sam Bellino. „Musieliśmy trochę poluzować. Kiedy wynik spada i musisz przejść 90 jardów, jesteśmy zmuszeni trochę go rozłożyć.”

Faul Lakeview został przechwycony przez młodego obrońcę JD Memo, który skierował piłkę na linię jednego jarda, co spowodowało szybkie przyłożenie Cole’a Fultona. W późniejszej jeździe Memo udało się zdobyć kolejne przechwycenie przed 2:30 w konkursie, zamykając grę.

„JD był we właściwym miejscu i wystawił sztukę” – powiedział Pavlansky.

W drugiej połowie Polska zdołała nabrać rozpędu w ofensywie, ale obrona Lakeview była wysoka i zdołała sfrustrować przeciwnika.

„Musisz przyznać Lakeview. Wykonują dobrą robotę. Mają swoje dzieci, które ciężko się bawią i utrudniają nam życie” – powiedział.

W przypadku Lakeview Bellino powiedział, że defensywna jednostka była siłą zespołu w tym sezonie.

„Nasza siła wraca do początku sezonu. Bronimy się ofensywnie i polegamy na naszej obronie, aby utrzymać nas w grze. Dzięki Bogu, moja załoga defensywna robi to, co robi” – powiedział.

Na czele Polski na boisku był młody Daniel Nitoli, który został powołany 24 razy na 89 jardów. Fulton podzielił odpowiedzialność również na ziemi, zdobywając 62 jardy w 23 biegach i przyłożeniach.

READ  Dwie byłe gwiazdy Juve odrzucają pracę w Polsce -- Juvefc.com

„Przede wszystkim przyznaj Lakeview. Zrobili wiele rzeczy i utrudnili nam. Możesz to połączyć z pogodą, ale przede wszystkim utrudniło nam to i musimy być lepsi” – powiedział Pavlansky. .

Piątkowy konkurs był także pierwszym meczem Pavlanskiego w Lake View od czasu jego odejścia. Powiedział, że powrót był wyjątkowy.

„To wyjątkowe miejsce. Jest tu wielu wyjątkowych ludzi. Nie spędzaj 29 lat swojego życia w jednym miejscu, chyba że tak jest. W tej drużynie jest wiele wyjątkowych dzieciaków i jestem z nimi blisko. – powiedział Pawlanski.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej