Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska 'Małopolska – Cel podróży Liczba turystów, aby osiągnąć poziom przedepidemiczny do 2023 roku

Oczekuje się, że do końca przyszłego roku województwo małopolskie w Polsce otrzyma ponad 3 mln மில்லியன் finansowania, które ożywią turystykę w tej części kraju podczas i po Igrzyskach Europejskich.

Małopolska Turystyka ujawniła w swoim najnowszym wydaniu „Małopolska – Kierunek Podróży” Rozpoczęta 1 maja kampania ma na celu przyciągnięcie turystów z całego świata.

Wspomniano jednak, że kampania obejmie głównie rynek brytyjski i niemiecki, gdyż podróżnicy z obu tych krajów odwiedzali Małopolskę głównie w ostatnich latach – donosi SchengenVisaInfo.com.

Kampania ma następnie objąć rynki austriackie, szwajcarskie, włoskie, skandynawskie i amerykańskie.

Ponieważ kraj jest poważnie dotknięty epidemią COVID-19, Polska chce zwiększyć liczbę turystów. Europejskie Igrzyska, które odbędą się w Polsce w przyszłym roku, mają doskonałą okazję do przyciągnięcia jak największej liczby turystów.

„W 2019 r. obsłużyliśmy blisko 18 mln turystów z Polski i zagranicy. Tę znakomitą sytuację pogorszyła epidemia Kovit-19. Powiedziała Ivona Kibas, odpowiedzialna za zarządzanie turystyką w regionie.

Wyjaśnia to system turystyki „Małopolska – Kierunek Podróży” Projekt będzie finansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Planu Działań 2014-2020.

Oczekuje się, że Igrzyska Europejskie będą kosztować około 110 milionów euro, za co kraj ten spotkał się z dużą krytyką. Niemniej jednak wszystko można zrównoważyć, jeśli kraj zarejestruje dużą liczbę odwiedzających.

Igrzyska Europejskie 2023 odbędą się w dniach 21 czerwca – 2 lipca 2023 w Krakowie oraz województwach małopolskim i śląskim.

Oficjalna strona internetowa Igrzysk Europejskich oferuje ekscytujące lokalizacje na 2023 rok, a tym razem odwiedzający będą mogli odwiedzić niektóre z najpopularniejszych miejsc w kraju.

„Melopolska – działania podjęte w ramach projektu celowego są bardzo potrzebne w kontekście powyższych epidemii, które spowodowały spadek turystyki w ostatnich dwóch latach, ale także w kontekście toczącej się wojny na Ukrainie. Nasze miasto zawsze będzie bezpieczne, otwarte i w pełni sprawne.” Powiedział Robert Biaskowski.

READ  Białoruś chce, aby WHO rozmawiała o znęcaniu się nad polskimi uchodźcami

Wcześniej SchengenVisaInfo.com podało, że Polska była jednym z trzech krajów, które osiągnęły 80 proc. kodów okupacyjnych, co oznacza, że ​​kraj ten ma się znacznie lepiej niż w pierwszych stadiach epidemii.