Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Polska” Lil Yachty może mieć sens życia

Czy ludzie słuchają muzyki, aby narysować zgrabne krzywe kariery na papierze milimetrowym? Może się tak wydawać, jeśli śledzisz cyfrową pogawędkę na najnowszym singlu Lil Yachty.Polska”, dyskusja nastawiona na rozwiązanie zagadki tego, jak dziecko staje się miotaczem dla celu na tarasie; Potem wraca z grupą mniej znanych raperów z Michigan, ponieważ jest fanem; Następnie wprowadza własne mrożone pizze; Osiągnął ten dziwny nowy sukces, który brzmiał tak zimno i niezgłębiony jak druga strona księżyca.

Sprawa wydaje się wystarczająca. Na jachcie jest dużo ludzi. Jest bardziej osobą niż modelem biznesowym, a jego zygzakowata pasja bardziej przypomina impuls artystyczny niż strategię marki. Dobrze dla niego — i dobrze dla nas wszystkich, jeśli sąsiedzi artyści z połową jego pasji zaczynają gonić za swoimi dziwacznymi pasjami, bo choć „Polska” z pewnością mówi nam o ekspansywnym poczuciu siebie Yachty, mówi nam o wiele więcej. Życie: jest zimne, krótkie, samotne, rozległe, śmieszne, a mimo to niesamowicie zabawne.

„Zabrałem Vogue do Polski” może nie brzmi jak najbardziej czarująca popowa mantra roku w formie klawiszy, ale w tych sześciu słowach Yachty przemawia – melodyjne ziewnięcie. ścigany Najmniej pomysłowi puryści rapu od samego początku – zrób coś nowego, rozciągnij najbardziej elastyczne sylaby i pozwól im wibrować automatycznie dostrojonym klimatem. W tym zabawnym, kapryśnym, emocjonalnie ekstrawaganckim, tragicznym Khush wygląda jak maszyna, która nauczyła się płakać.

I tak spędza resztę piosenki, udowadniając, że jest człowiekiem, zagubionym w stresie i zimnie. „Telefon wciąż dzwoni, walcząc ze wszystkimi moimi demonami” – rymuje Yachty, a za plecami dudnią syntezatory. „Oszukuję, dziewczynko, oszukuję”. Tutaj „The Vogue” jest odniesieniem do rekreacyjnego używania syropu na kaszel na receptę Wockhardt, na wypadek gdybyś nie wiedział – w ten sposób może to brzmieć jak branie żeglarza. The spcerować Dla Polski to zdanie otwiera nowe, metaforyczne drogi. To prawie niewyobrażalny mikro dreszcz, który błędnie odrzuca tę krótką piosenkę.

READ  Zapowiedź polskiego banku centralnego: zbliża się grudniowa podwyżka | Artykuł

Skrót może być również niedopowiedzeniem. „Polska” trwa tylko minutę i 23 sekundy. Haczyk, werset, haczyk, do zobaczenia następnym razem. Śmiało, posłuchaj tej piosenki jeszcze raz, jeśli zawdzięczasz tę piosenkę całą swoją paranoję związaną ze śmiercią amerykańskiej uwagi. Abstrakcja Yachi jest niedbale pomysłowa, bardzo zabawna i całkowicie autentyczna. „Polska” nie jest krótka, jest szybka, aw różnicy między nimi można znaleźć sens życia.