Top News

Polska Komisja Selekcyjna omawia nowy program mieszkaniowy i dotacje dla parku miejskiego

Poland – Selectors we wtorek odbyło się przesłuchanie publiczne w sprawie dotacji blokowej na rozwój społeczności dla projektu Auburn Housing Authority.

Dotacja wynosi około 000 250 000, która trafi do Auburn Housing, która tworzy program dla osób 55 i starszych w Polsce.

– To dobra wiadomość – powiedział Corside. „Otrzymują fundusze, aby umożliwić inżynierom opłacenie niektórych domów, które zamierzają wybudować przy Route 26/122. (Auburn Housing) Nabyta nieruchomość w Polsce, chcą tam wybudować kilka mieszkań வேண்டும் Bądź częścią dotacji miejskiej proces Wykonuje pracę ”.

Zarząd zatwierdził zwrotną dotację w wysokości 7 10 700 na naprawę łuku promowego Trip Lake.

Ada Stenhouse, uczennica gimnazjum Bruce-Whittier Middle School, pokazała mapę planowanego parku miejskiego za Biblioteką 1211 Maine St. Stenhouse mówił o chodnikach, znakach i gruzu oraz recyklingu w ramach projektu. Park jest wciąż na wczesnym etapie projektu.

„Oczyściliśmy trochę ziemi za naszą biblioteką, która ma więcej niż akr”, powiedział Corside we wtorek.

Stenhouse, członek zespołu pracującego nad projektem, powiedział: „Było to bardzo pomocne i pozwoliło wyjść poza jej młody wiek. Był zaangażowany i miał dobre przemyślenia, jak powinniśmy zrobić ten projekt. Aby to zbudować, musimy starać się o dotacje. ”

Komisja omawiała również wykorzystanie środków z naszego konta torów rekreacyjnych na poprawę tras miejskich, pisanie karetek po rachunki, których miasto nie mogło zebrać i które wysłały do ​​agencji windykacyjnej w celu wyznaczenia odległego terminu wysłuchania publicznego na 3 sierpnia. Uzgodniono zmiany w polityce spotkań i polityce administracyjnej, którymi są różne zarządy i komisje w mieście prowadzące interesy.


Poprzedni

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment