Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska komisja konkursowa prosi o ewentualne ulepszenia szkoły

Polska komisja konkursowa prosi o ewentualne ulepszenia szkoły

POLSKA — Regionalna jednostka szkolna 16 może otrzymać zgodę na modernizację systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji w szkołach podstawowych w Mechanic Falls, Minot i Polsce, powiedział we wtorek wieczorem selekcjoner miasta Matt Carside.

W powiązanym opracowaniu nadinspektor RSU 16, Ken Healy, wysłał e-mail do wszystkich trzech miast w sprawie seminarium internetowego dotyczącego rozwiązywania problemów związanych z ciepłem w trzech szkołach. Dla zainteresowanych udziałem wydarzenie zostało zorganizowane we wtorek 28 lutego o godzinie 18:00.

Tom Seekins z Energy Management Consultants przedstawi wyniki swojej analizy problemów, z jakimi boryka się każda szkoła, i jakie ulepszenia są potrzebne.

Na posiedzeniu zarządu członkowie głosowali za wydaniem do 27 405 USD z ustawy American Recovery Program Act na nowy lub używany pojazd dla funkcjonariusza ds. egzekwowania przepisów.

Odbyli również sesję wykonawczą dotyczącą negocjacji kontraktowych z Garside.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

READ  Ukraina i Polska, wolumen zrodzony z gazu w obliczu niemieckiego wysokiego przywództwa