Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska firma ExtraHut należy do najszybciej rozwijających się firm

ExtraHut to polska agencja projektowania i rozwoju produktów cyfrowych, która jest częścią notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy TenderHut i zakwalifikowała się do rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2022, osiągając wzrost przychodów o 2058% w latach 2018-2021.

Deloitte Technology Fast 50 Central Europe to prestiżowy konkurs dla prężnie rozwijających się firm z Europy Środkowej prowadzących działalność w branży technologicznej. Odbywa się od 23 lat. Lista obejmuje 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w sektorze publicznym i prywatnym, uporządkowanych według procentowego wzrostu przychodów w ciągu ostatnich czterech lat. Wśród uczestników znajdują się firmy z wielu powiązanych branż, w tym telekomunikacji, technologii środowiskowych, fintech, sprzętu, opieki zdrowotnej i nauk przyrodniczych, mediów i rozrywki oraz oprogramowania.

ExtraHut jest polską agencją zajmującą się projektowaniem i rozwojem produktów cyfrowych. Wierzą w prosty biznes i iterują w uproszczonym procesie Learn-Build-Test. ExtraHut świadczy usługi programistyczne UX/UI, e-commerce i systemy projektowe, ale także dostarcza projekty innowacyjne/R&D w zakresie Mixed Reality.

Jako potwierdzenie, że ExtraHut wytwarza produkty wysokiej jakości przy użyciu innowacyjnych technologii, jego klient został uhonorowany w konkursie Microsoft Mixed Reality Partner of the Year Awards dwa lata z rzędu (2021 i 2022). Zaprojektowane przez ExtraHut rozwiązanie z interfejsem hologramowym dla laboratoriów badawczych sprawiło, że klient firmy został wybrany spośród 3900 zgłoszeń, które napłynęły z całego świata. Jury konkursu uznało Mixed Reality za najlepsze wykorzystanie HoloLens (Microsoft’s Mixed Reality Devices). Aplikacja ExtraHut to pierwsze wyróżnienie europejskiego produktu w kategorii MR, co pokazuje, jak innowacyjne jest podejście polskiej firmy do tworzenia nowoczesnych aplikacji.

W 2022 roku ExtraHut został laureatem Experience Awards, konkursu promującego firmy specjalizujące się w UI/UX i projektowaniu usług. Firma została doceniona za zaangażowanie w rozwój rozwiązania do zarządzania projektami prawnymi BusyLamp „Matter.Space”.

Z wiedzy zespołu programistów produktów cyfrowych ExtraHut korzystają banki, firmy produkcyjne, producenci samochodów, firmy rozwijające inteligentne domy, cyberbezpieczeństwo itp.

READ  Bentonville Film Festival ogłasza daty 2023, nowa kategoria animacji

Całkowity dochód operacyjny ExtraHut stale rośnie. W 2018 roku było to 267 400 zł, rok później 2 395 041 zł, a w 2021 roku 6 184 091,15 zł.

„Chciałbym podziękować firmie Deloitte za to wyróżnienie. Znalezienie się w gronie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej to zaszczyt i dodatkowa zachęta do dalszej ciężkiej pracy. Dziś nasz zespół projektantów produktów cyfrowych pracuje głównie nad rozwiązaniami dla klientów w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.Jesteśmy coraz bardziej aktywni na rynku holenderskim i szwedzkim, a już wkrótce będziemy obecni na innych kontynentach”- mówi Dariush Sawicki, Chief Operating Officer ExtraHut. – „Nasz sukces to efekt wysiłku każdego z naszych pracowników oraz wsparcia zarówno Roberta Strzelky’ego, jak i prowadzonej przez niego TenderHut Technology Group – podmiotu, którego częścią jesteśmy dumni.”

„Obecnie widzimy, że technologia umożliwia poprawę produktywności i optymalizację procesów w niemal każdej branży – trend, który się nasila. Duży udział producentów oprogramowania wśród najszybciej rozwijających się firm w CEE potwierdza, że ​​światowa gospodarka zmierza w wyraźnym kierunku – w kierunku cyfryzacji Warto też zauważyć, że największą grupę zdobywców Deloitte Technology Fast 50 CE i najszybciej rozwijające się firmy stanowiły firmy polskie, co więcej, aż 4 miejsce w pierwszej 10. To najlepsza ilustracja tego, jak działa – mówi Fabian Pohidzioł, partner stowarzyszony i szef programu Deloitte Technology Fast 50 CE W Deloitte krajowy sektor technologiczny jest silny.

To już kolejny raz, kiedy spółki z Grupy TenderHut znalazły się w rankingu Technology Fast 50 w Europie Środkowej. Solutions4Labs zostało docenione w 2020 roku, a TenderHut znalazł się w zestawieniach 2016 i 2018.

Joanna Staple
Starszy Globalny Menedżer ds. Public Relations
E-mail: [email protected]

ExtraHut jest polską agencją zajmującą się projektowaniem i rozwojem produktów cyfrowych. Wierzą w prosty biznes i iterują w uproszczonym procesie Learn-Build-Test. ExtraHut świadczy usługi programistyczne UX/UI, e-commerce i systemy projektowe, ale także dostarcza projekty innowacyjne/R&D Mixed Reality. Z wiedzy zespołu projektantów i badaczy produktów ExtraHut korzystają banki, producenci, producenci samochodów i firmy opracowujące inteligentne domy i rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa. ExtraHut jest spółką zależną Grupy TenderHut. Czytaj więcej: https://extrahut.com

READ  Słoń: Kamil Krawicki posuwa się naprzód ze swoją produkcją filmową w polskiej „Strefie Wolnej od Gejów i Transseksualistów”

Ta wersja jest opublikowana na openPR.