Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska edycja sitcomu Volodymyr Zelensky Sługa ludu w pracach – The Hollywood Reporter

Polska edycja sitcomu Volodymyr Zelensky Sługa ludu w pracach – The Hollywood Reporter

Polska stacja radiowa Polsat zamówiła parafrazę w lokalnym języku Abdul ludzieKomedia ukraińska, która zapoczątkowała karierę polityczną prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.

Obecnie w produkcji pod lokalnym tytułem sluja narudow polskiej wersji serialu występuje lokalna gwiazda Marcin Hacknar w roli zwykłego człowieka, który przypadkowo został wybrany na prezydenta. Maciej Bieliński kieruje adaptacją wyprodukowaną przez Polot Media.

Zełenski zagrał w oryginalnym ukraińskim filmie, który był tak popularny, że życie naśladowało sztukę i zapoczątkowało realistyczną karierę polityczną. Jego pierwotna partia, nazwana po paradzie Sługą Narodu, wystartowała i została wybrana na prezydenta Ukrainy w 2019 roku przytłaczającą większością głosów.

Rosyjska inwazja na Ukrainę w lutym ubiegłego roku popchnęła go na światową scenę, a wielu celebruje Zełenskiego, który opublikował wyzywające filmy z ulic ukraińskiej stolicy, Kijowa, wzywając swoich rodaków do walki z najeźdźcami, jako archetypowy przykład czasu wojny lider. .

Po wybuchu wojny Netflix Abdul ludzie Od 2017 do 2021 ponownie licencjonował program na usługi w USA. Szwedzka grupa telewizyjna Eccho Rights przejęła międzynarodowe prawa autorskie Abdul ludzie oraz licencjonowanie serialu między innymi dla Channel 4 i MBC na Bliskim Wschodzie oraz PRO TV w Rumunii.

Wydarzenia na sąsiedniej Ukrainie mają szczególne znaczenie dla Polski, której rząd jako jeden z pierwszych wyraził poparcie dla Zełenskiego i zaciekły sprzeciw wobec rosyjskiej agresji. Polska przyjęła więcej ukraińskich uchodźców uciekających przed wojną niż jakikolwiek inny kraj. 13 sierpnia polska Straż Graniczna napisała na Twitterze, że od inwazji 24 lutego granicę polsko-ukraińską przekroczyło do Polski ok. 5,4 mln osób.

READ  Prime Video w Ameryce Łacińskiej Nabs Marina de Tavira Dramat „Latido”