Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska – 9 stycznia Czynniki, na które należy zwrócić uwagę

Polska – 9 stycznia Czynniki, na które należy zwrócić uwagę

WARSZAWA, 9 stycznia – Poniżej znajdują się wiadomości, doniesienia prasowe i wydarzenia, które mogą mieć wpływ na polskie rynki finansowe w poniedziałek. Cały czas GMT (Polska: GMT + 1 godzina):

dług

Ministerstwo Finansów ma udostępnić podaż na przetarg zamiany w środę o godzinie 14:00.

Bezpieczeństwo

Za kilka tygodni Niemcy wyślą do Polski trzy baterie systemu Patriot – poinformował Dziennik Gazeta Prawna.

Ministerstwo Sprawiedliwości

Parlament rozpocznie w tym tygodniu projekt ustawy wprowadzającej zmiany w sądownictwie mające na celu zablokowanie miliardów euro z krajowego planu ratunkowego UE, ale rządząca partia Prawo i Sprawiedliwość (PiS) wciąż nie jest pewna, czy proponowana ustawa ma większość, Dziennik Gazeta Prawna poinformowała gazeta.

TO

W 2022 roku w Polsce powstanie 27,2 tys. firm informatycznych – to najwięcej – podała Rzeczpospolita, powołując się na dane Dunn & Bradstreet.

****Reuters nie weryfikuje doniesień podawanych przez polskie media i nie ręczy za ich prawdziwość.****

Aby zobaczyć inne powiązane wiadomości, kliknij dwukrotnie: Polskie akcje Akcje E.Europe Polskie pieniądze Polskie zadłużenie Europa Wschodnia Wszystkie rynki wschodzące Gorące akcje Rynki akcji Wiadomości rynkowe Informacje o rynku Forex Notowania indeksów w czasie rzeczywistym, Warszawa WIG20 Budapeszt BUX Praga PX (raport warszawskiego biura )

READ  Heathrow i Gatwick: Zasady podróżowania do Polski, Węgier, Czechosłowacji i Bułgarii