Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska, 34-2 |  Wiadomości, sport, praca

Polska, 34-2 | Wiadomości, sport, praca

Senior Chaney, Jawan Freeman, wcina się pomiędzy dwójkę polskich obrońców podczas przyziemienia na 27 jardów w pierwszym kwartale czwartkowego tygodnia 1 konkursu w Poland High School. The Cowboys pokonali Polskę 34-2.

POLSKA – Wierzcie lub nie, ale piłka nożna oficjalnie powróciła w czwartek wieczorem na stadionie Dave’a Pawlańskiego.

Przez kilka pierwszych etapów meczu czułem się jak w połowie sierpnia. Obie drużyny wymieniały obroty podczas swoich pierwszych przejazdów, zanim Chaney zgubił punt.

Nie potrwa długo, zanim Cowboys osiodłają, gdy pokonają Bulldogs 34-2, aby otworzyć kampanię 2022.

Z uśmiechem na tyle dużym, by rozświetlić pokój, Chet Antram długo czekał na czwartkowy wieczór.

„To szaleństwo, ponieważ kiedy po raz pierwszy wróciliśmy (jako pierwsza i juniorska drużyna uniwersytecka) w 2018 roku, graliśmy tutaj” – powiedział Antram. „To dla mnie coś znaczy, wrócić na czerwono i pracować z tymi facetami, to spełnienie”.

Senior James Amil-Austin przedarł się przez linię Polski i pobiegł do 68-jardowego wyniku w dół linii bocznej Bulldogs, aby rozpocząć pokonywanie trasy. Drugi rozgrywający Matt Jones pobiegł po jego lewej stronie, aby uzyskać dwupunktową konwersję.

Jawan Freeman wyśmiewał się z odległości 27 jardów, doprowadzając do 14-0 w drugiej kwarcie, a następnie nieudaną dwupunktową próbą. Przed przerwą do punktacji dołożyli Jawan Harmon i Jason Hewlett, a Hewlett otrzymał przyłożenie po tym, jak pokonał obrońcę jeden na jednego, uzyskując wynik 58 jardów.

Po kontuzji nogi w meczu Chaney’s Week 1 przeciwko Austintown Fitch i ominięciu całego sezonu 2021, Hewlett padł na kolana i sięgnął w niebo.

Do komitetu Cincinnati minęło dużo czasu.

„Poświęciłem swoje pierwsze przyłożenie jednemu z moich najlepszych przyjaciół (Malik Stewart), który zmarł w zeszłym roku” – powiedział Hewlett. „Nie mogłem tego dla niego zdobyć w zeszłym roku, więc człowiek staje się bardzo emocjonalny. To ulga. Cała ta ciężka praca, cała ta ciężka praca, w końcu się opłaciła. Jestem naprawdę podekscytowany powrotem na boisko. Nie wiem, czy będę tym samym graczem, ale zdobycie tego przyłożenia było dla mnie bardzo podniesione.

READ  Poseł wzywa, aby uprawnienia UE poszły w ślady Polski i zwiększyły wydatki na obronę | Aktualności

„Jest naprawdę dobrze, po pierwszym kwartale zacząłem się śmiać, bo w zeszłym roku tego nie przeszedłem. Po drugim i trzecim kwartale byłem podekscytowany i szczęśliwy. Przed tym meczem byłem trochę zdenerwowany, mogę nie kłamać, spocona, byłam trochę. Zajęło mi to trochę czasu, ale Bóg jak zawsze podniósł mnie i powiedział: „Ty jesteś Nim”.

Obrona Cowboys była znakomita, ograniczając Polskę do łącznie 218 jardów, pomimo trzech dodatkowych zdobyczy z powodu przekręceń.

Jones miał łącznie 204 jardy samemu, pokazując swoją zdolność do zarządzania zawodami, z czterema ukończonymi podaniami.

Jawan Harmon ostatecznie zdobył swoje drugie przyłożenie tego wieczoru po 16-metrowej jeździe do domu pod koniec czwartego.

„Czuli się dobrze. Najpierw przypisuję zasługi ofensywnej linii. Wyszły trzy bele, mieliśmy ciężki tydzień treningów i wyszliśmy i włożyliśmy wszystko do gry” – powiedział Harmon. , utrzymali swoje stanowisko. Oddaliśmy dwa punkty i chcielibyśmy, żeby było zero, ale defensywa wykonała swoją pracę.

Polak zmieniał czasami rozgrywających Dominicka Pagano i JP Genova i pomimo rzutu z boku na rozpoczęcie drugiej połowy, podopieczni Toma Pawlańskiego nie potrafili odnaleźć swojego rytmu pomimo dodatkowych okazji.

„Przegapiliśmy kilka okazji w pierwszej połowie i nieźle sobie z tym radzimy. Uderzamy kogoś tam i kto wie, co się wydarzy” – powiedział Pawlanski. „Najważniejsze jest to, że musimy być lepsi i będziemy. Nic nam nie będzie – powiedział.

Jedyny wynik The Bulldogs przypadł na zabezpieczenie w czwartej kwarcie, kiedy Alex Steffek wpadł w pole punktowe z Jonesem.

Utrzymanie Bulldogs do dwóch punktów jest zawsze dużym osiągnięciem, ponieważ Antram komplementuje atak atakiem.

„(Polska) są duże z przodu, dobrze poruszają piłką, rozkładają ją trochę z kilkoma odrzutowcami i innymi rzeczami” – powiedział Antram. „W polskim futbolu chodzi o siłę, kontrę i substancję. Udało nam się powstrzymać w momentach, kiedy było to konieczne.

READ  Euro 2020: Hiszpania pokonała Słowację, Szwecja pokonała Polskę w pierwszej grupie | Wiadomości o Euro 2020

„Chcesz zacząć od właściwej stopy. Jutro dowiemy się, gdzie jest nasz stan psychiczny i zdecydowanie jest to duże, gdy pierwszy z nich pokaże, że ich ciężka praca się opłaci i idą w tym kierunek.

Otrzymuj dzisiejsze najważniejsze wiadomości i nie tylko bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej