World

Północnokoreańscy żołnierze z nagimi piersiami walczą ze sobą i uderzają w beton na pokazie uśmiechając się do Kim Jong-un

Korea Północna opublikowała wideo przedstawiające zaciekłych żołnierzy w nagich koszulach wykonujących akrobacje z gołymi rękami w najnowszym pokazie siły dla wojskowych waleczności Kim Dzong Una.

Żołnierze przedstawili przywódcę Korei Północnej, który wydawał się poruszony, a nawet uśmiechał się podczas niektórych akrobacji podobnych do filmów akcji, podczas poniedziałkowej wystawy wojskowej „samoobrony”.

Film został wyemitowany w północnokoreańskiej telewizji, a państwowe media poinformowały, że ma pokazać wrogom kraju, że jego żołnierze muszą „przede wszystkim żelazo”, aby chronić swój kraj.

Film z imprezy pokazywał żołnierzy bez koszuli łamiących betonowe cegły gołymi pięściami, łamiących kajdany i wyginających żelazne pręty szyjami. Cegły rozbijały się o głowy żołnierzy, a niektórzy mężczyźni bili kolegów drewnem.

Film pokazywał również żołnierza leżącego na łóżku z odłamków szkła, zanim inny żołnierz położył mu na brzuchu betonową płytę i pociął ją na kawałki.

Zrzut ekranu z filmu przedstawiającego dwóch żołnierzy zginających szyje za pomocą żelaznego pręta

(KCTV)

Wśród uczestników był pan Kim, jego młodsza siostra Kim Yo Jong i kilku innych urzędników wojskowych.

Oferta pojawiła się po tym, jak Kim zobowiązał się uczynić wojsko swojego kraju „niezwyciężonym” i wezwał Stany Zjednoczone i Koreę Południową do kontynuowania działań wojennych.

Wysyłając mieszane sygnały podczas swojego przemówienia, przywódca Korei Północnej powiedział, że głównym celem było zapewnienie Korei Północnej „niezwyciężonych zdolności wojskowych”, których nikt nie odważyłby się zakwestionować, ale że nie powinno to być postrzegane jako zagrożenie wojną z sąsiednim Koreą Południową lub Północną. Korea. my.

Powiedział: „Nie rozmawiamy o wojnie z nikim, ale raczej po to, aby zapobiec samej wojnie i dosłownie zwiększyć odstraszanie wojny w celu ochrony suwerenności narodowej”.

Państwowa Koreańska Centralna Agencja Informacyjna opublikowała w poniedziałek zdjęcia północnokoreańskiego przywódcy otoczonego bronią podczas „Wystawy Rozwoju Obrony” Samoobrona – 2021”.

Kraj zademonstrował również najnowszy dodatek do swojego arsenału balistycznego, odsłaniając pocisk Hwasong-8 uzbrojony w hipersoniczny pojazd szybujący. Pocisk został wcześniej zauważony na zdjęciach z testu pod koniec września. Niewiele wiadomo o pocisku balistycznym średniego zasięgu, który ma charakterystyczne skrzydła szybowca na szczycie.

READ  Czerwona lista podróżnicza Anglii dla „Covid” została zmniejszona do dwunastu krajów | Polityka zdrowotna