World

Policja w domu rodzinnym szuka śladów prześladowcy, podczas gdy pilot ujawnia szczegóły pościgu zaginionej dziewczyny

Pilot, który pojawił się po raz pierwszy na scenie, mówi, że Cleo mogła zniknąć przed rozpoczęciem poszukiwań

Pilot, który był jednym z pierwszych, który zaczął śledzić Cleo Smith, mówi, że czterolatek mógł opuścić obszar na długo przed przybyciem policji na miejsce zdarzenia.

Justin Borg odbiera w sobotę rano rozpaczliwy telefon od rodziców Cleo, prosząc go o pomoc w odnalezieniu zaginionego przedszkolaka.

Zespół pana Borga spędził cały dzień na poszukiwaniu krajobrazu, ale nie zobaczyli niczego, co rzucałoby jakiekolwiek światło na zniknięcie Cleo.

„Po prostu kończyły nam się możliwości zadawania pytań„ Gdzie będziemy szukać dalej ? ” – powiedział gazecie zachodnioaustralijskiej. Byliśmy pewni, że nie ma jej w okolicy, kiedy przeprowadziliśmy drugie przeszukanie. Kiedy idziemy i szukamy kogoś, jeśli jest w okolicy, szybko go znajdziesz. Zwłaszcza jeśli mówisz w nienaturalnych kolorach”.

Pan Borg powiedział, że różowy garnitur, który miała na sobie Cleo, kiedy zniknęła, wyraźnie wyróżniałby się na tle krajobrazu.

“Lecieliśmy na wysokości, na której widzieliśmy wiejską okolicę. A potem, gdy nie znaleźliśmy niczego, co szukałoby dużego obszaru, rozpoczęliśmy wolniejsze i dokładniejsze poszukiwania”.

„Upewniliśmy się, że przeszukamy helikopterem pod każdym kamieniem, każdym drzewem i każdym krzakiem”.

READ  Republikańskie „ataki” na korporacje w związku z ustawami o prawach do głosowania. Hipokryzja | Republikanie