Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Poland’s Asterix” otrzymuje ekskluzywną grę na przełączniki, napisaną przez byłego CD Project Red Staffera

Obraz: Netflix

Jeśli nie jesteś z Polski, imiona „Kajko” i „Kokos” nie mówią ci nic złego. Po raz pierwszy opublikowane w 1972 roku komiksy Janusa Christy są często porównywane Asterix Seriale i eksplorują podobne tematy (Albert Uderzo został oskarżony o kradzież postaci i struktury, ale nie zejdziemy do tej konkretnej króliczej nory).

Teraz ci słowiańscy wojownicy dostają nowe życie Seria animacji Netflix, który dziś ma swój międzynarodowy debiut. Zmieniono nazwę Kaiko i KokoshWraz z tą serią pojawi się ekskluzywna gra wideo dla Switcha, która ma pojawić się w pierwszym kwartale 2022 roku.

Według wydawcy RedDeer.games, celem gry jest przedstawienie bohaterów globalnej publiczności, która nie jest świadoma ich wyczynów. Będzie to wyjątkowa mieszanka „kolorowanki, interaktywnego komiksu i powieści wizualnej, a jej fabułę napisała była autorka CD Project Red, Magdalena Cusendi”, powiedział. Wiedźmini kwant Odkręcić.

Oto kilka PR-ów:

Wkroczysz w kolorowy świat słowiańskiej fantazji. Komiksy opowiadają historię dwóch wojowników, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby chronić ukochany zamek Mirmiłowa przed atakami złego rodu Knaveknights.

Poznaj bohaterów
Kayko jest inteligentnym, zaradnym i kochającym bohaterem typu, podczas gdy Kokosh jest bardzo silnym i pewnym siebie typem, zawsze będzie głodny. Oboje służą jako Castillan, który nadzoruje porządek publiczny w Mirmilovo, oraz jego żona, Mirmil i Luba.

Słowiański talent i sztuczka
W tym pięknym, ale bardzo spokojnym miejscu, podstępne ataki Rycerzy są bardzo częste, więc Kayko i Kokosh muszą ciągle wymyślać nowe sztuczki, aby bronić zamku. Robią to w najzabawniejszy i najbardziej przebiegły sposób: walcząc z skrajną postawą lenistwa, zmieniając czas otwarcia zamku z absurdalnych dysput dyplomatycznych.

Przede wszystkim dobra zabawa!
Dziesięć dodatkowych komiksów przedstawia codzienne życie zamku i jego otoczenia, z żyjącymi tam pięknymi i magicznymi stworzeniami. Dzięki zabawnym mapom i historiom gra powinna zachwycać wszystkich grup wiekowych i natychmiast poprawiać im nastrój!

Produkt RedDeer.games, we współpracy z Fundacją im. Janusza Christy „KRESKA”, został stworzony, aby jak najwierniej oddać ducha przygody dzielnych Słowian.

Drugi tytuł jest również w fazie rozwoju i będzie fabularną grą akcji stworzoną przez zespół odpowiedzialny za nadchodzący tytuł 7 horyzontów.

READ  Polska ustanowiła rekord kraju w męskiej sztafecie 4x100 zmienną w 7. dniu Tokio 2020

Michał M. Lisiecki, prezes RedDeerGames, skomentował ogłoszenie:

Współpraca z Fundacją Kreska im. Janusza Christy to zaszczyt i wielka przyjemność. Nasz cel jest jasny: tworzyć gry, które pokochają fani komiksów, ale także zaprezentować te postacie i wszechświat globalnej publiczności. Mamy nadzieję, że Kayko i Kokosh na to zasługują.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, oto zwiastun serialu Netflix: