Poland Bulldogs West Branch Warriors High School Football Playoff 2021

BELOIT, Ohio (WKBN) – najwyżej oceniany Oddział Zachodni (11-0) wita Polskę (8-3) w ćwierćfinale dywizji IV strefy 13.

Sprawdź buldogi polskie na żywo w West Branch Warriors

Po pokonaniu Polski przed rozpoczęciem gry, Drew Shields z zachodniego oddziału rzucił przyłożenie z 30 jardów do Nicka Wilsona i objął wczesne prowadzenie 7-0. Warriors ustawili się na 74 jardy w 9 zagraniach i zastąpili dwa z trzecich zagrań, które obejmowały ich przyłożenie.

Buldogi odpowiedziały swoją długą podróżą. Jake Fulton przebiegł 65 jardów i zepchnął Polskę do czerwonej strefy. Stamtąd, po kilku rzutach karnych, Fulton wziął go z dystansu 2 jardów i zremisował mecz na 7.

Steven Marra znalazł kij w pierwszym jeździe Warriors w drugiej kwarcie. Marra weszła do środka z odległości 4 jardów. Głównymi grami w ruchu były dwa biegi na 10 jardów Marry i Tshields. Ponadto Tshields wymyślił Wilsona, aby zyskać 22 jardy, co umieściło zachodnią gałąź w linii stoczni Bulldog-4.

W pierwszej połowie oddział zachodni objął prowadzenie 14-7. Warriors zmienili 3 na 4 trzecie upadki i wyrównali z 54 jardami szybko i 79 jardami. Polska wyprzedziła Warriors w sumie o 202 biegi w porównaniu do 133 jardów. Bulldogs byli w stanie przesunąć łańcuchy w 3 z 7 trzecich zjazdów w ciągu pierwszych dwudziestu czterech minut.

W — Steven Marra, Bieg na 4 jardy (Tolson Kick), 10:17

Zwycięzca zagra Girard lub Perry w regionalnych półfinałach w przyszłym tygodniu.

Otrzymuj aktualne wyniki podczas play-offów na stronie wyników WKBN.

Zobacz wywiady z najlepszymi graczami w Dolinie i uzyskaj profile graczy – odwiedź stronę WKBN Big 22.