Poland Bulldogs vs. Struthers Wildcats High School Girls Basketball Game of the Week

STRUTHERS, Ohio (WKBN) — Nigdy nie było większego niż to: Polska kontra Struthers w meczu tygodnia w koszykówkę w szkole średniej w poniedziałek.

Tylko zwycięzca otrzyma pierwsze miejsce w Konferencji Northeast 8.

Czy Bulldogs przejmą nowy sezon? Czy Struthers wygra z Polską u siebie? Wkrótce się dowiemy.

ostatnie spotkanie
Polska odroczona od czwartej kwarty do Struthersa W grudniu zbierają się, by pokonać Wildcats 57-56. Katie McDonald zdobyła 18 punktów, a Sarah Forsyth dodała 15 – 12 z nich w drugiej połowie – dla Bulldogs. Pomimo zdobycia 21 punktów w czwartej kwarcie, Wildcats prowadzili po 24 punktach Faith Stellato w 7 trójkach.

Notatki z gry
Polska wygrała dziewięć z ostatnich 10 spotkań ze Struthers.

Lady Bulldogs mają rekord 11-1, kiedy pozwalają swoim przeciwnikom 40 lub mniej punktów w tym sezonie.

– W swoim ostatnim meczu w czwartek Polska pokonała The Jeffersons – 39-27 – za Avą Nikoloudis i Mary Brandt, które zdobyły po 11 punktów. Polska w pierwszej połowie zdobyła pięć trójek.

READ  Pierwszy projekt BRAVE CF w Polsce przejdzie do historii

Rozpoczynając sezon z bilansem 7-5, Struthers odnieśli sześć zwycięstw w ostatnich siedmiu meczach.

– Ostatnie trzy porażki Struthersa (z Polską, Urszulanką i Wolnością) są rozstrzygane łącznie 7 punktami.

Chloe Nieder zdobyła 36 punktów w czwartkowym zwycięstwie Struthers nad Gerrardem 74:63. Trafiła sześć razy, trafiając 6 z 7 na linii rzutów wolnych. Kaitlyn Kimble również dodała 19 punktów.

– Nieder dziewięć razy w tym sezonie zdobywał ponad 20 punktów, a trzy razy trafiał z pięcioma lub więcej niż trzema punktami.