Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pokémon Diamond i Pearl Remakes zajęły 3 miejsce na wykresie NPD w listopadzie

Zdjęcie: Nintendo / The Pokemon Company

Chociaż rosnące znaczenie sprzedaży w sklepach stacjonarnych eShop może odebrać urok fizycznym wykresom detalicznym, nadal istnieje miesięczne zainteresowanie liczbami NPD, które pokazują wyniki sklepów w USA. Dzieje się tak szczególnie w listopadzie, kiedy Nintendo zdecydowało się pokazać Wiodąca na rynku sprzedaż sprzętu Aby podkreślić swój sukces w tym tygodniu Dziękczynienia/Czarnego Piątku.

Jeśli chodzi o oprogramowanie, jest też kilka innych historii sukcesu Switcha. Przede wszystkim niezwykły dostęp Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl Duet zobaczył, jak wydawnictwa zajmują trzecie miejsce w listopadzie, przegrywając z Call of Duty: Straż przednia i Pole bitwy 2042. Jak pokazał Mat Piscatella z NPD Group, wersje Pokémon wskoczyły do ​​pierwszej dziesiątki do tej pory, zajmując ósme miejsce.

tak czy siak Shin Megami Tensei V Zadebiutował dopiero pod numerem 16, a jego wyniki ustanowiły nowy szczyt dla serii (pod względem sprzedaży w dolarach).

Jak wspomniano powyżej, nic z tego nie obejmuje pobierania sprzedaży eShop na rynku amerykańskim, ale daje wgląd w to, co konsumenci kupują w sklepach lub jako fizyczne kopie online. Ogólnie rzecz biorąc, pojawiły się pewne pozytywne wyniki z perspektywy zmiany dostawcy.

READ  Tajne szczegóły czołgu Challenger armii wyciekły przez grę wideo | Ministerstwo Obrony