Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pokazano pierwszy materiał filmowy przedstawiający występ Jean-Claude’a Van Damme’a w roli Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 1

Pokazano pierwszy materiał filmowy przedstawiający występ Jean-Claude’a Van Damme’a w roli Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 1

Ujawniono pierwsze zrzuty ekranu z DLC Jean-Claude Van Damme do Mortal Kombat 1.

Van Damme pojawia się jako specjalna alternatywna skórka dla Johnny’ego Cage’a, którą mogą odblokować gracze, którzy zakupią wersję premium gry.

Skórka wydaje się przedstawiać Van Damme’a tak, jak wyglądałby na początku lat 90., mniej więcej w czasie, gdy ukazała się pierwsza gra Mortal Kombat.

Materiał został pokazany podczas wywiadu ze współtwórcą serialu Edem Boone’em Najpierw świętujemy gorące rzeczyGdzie gwiazdy jedzą gorące skrzydełka, odpowiadając na pytania.

Wyjaśniając, że DLC Van Damme powstawało od 30 lat, Boone powiedział: „Kiedy tworzyliśmy pierwszą grę, naszym celem było stworzenie Van Damme: The Arcade Game.

„Naprawdę chcieliśmy zobaczyć Van Damme’a. Bloodsport to wielka gra, podobnie jak Universal Soldier, jak sądzę.

Zadzwoniliśmy więc do jego zespołu i powiedzieliśmy: „Chcemy stworzyć grę opartą na Van Damme’u” i nie wiem, czy odmówił, czy nigdy się z nim nie skontaktował, czy coś.

„Ale wiesz, jest dwóch 20-latków, którzy chcą stworzyć grę wideo. Już widzę, jak Van Damme powiedziałby: «Nie, nie robimy tego»”.

„Więc próbowaliśmy z nim kilka razy, tam i z powrotem. Tym razem wygraliśmy na loterii, mamy go. Mamy już jego głos i będzie postacią Johnny’ego Cage’a, co jest momentem, w którym zatoczyliśmy pełne koło .

ogłoszenie: Aby wyświetlić to osadzenie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie Preferencje plików cookie.

Mortal Kombat 1 został opracowany przez NetherRealm Studios i opublikowany przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Games i ukaże się 19 września 2023 roku na PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store.

Każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży, otrzyma Shang Tsunga jako grywalną postać, natomiast gracze, którzy zakupią edycję Premium, otrzymają pięciodniowy wcześniejszy dostęp (plus DLC Van Damme, wcześniejszy dostęp do postaci z DLC i 1250 Smoczych Kryształów).

READ  Nowy wyciek rozmiaru pamięci Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 + i Galaxy S23 Ultra ożywia 128 GB, trzech różnych wycieków w niezgodzie

Po premierze do gry w formie DLC trafi sześć postaci – Quan Chi, Omni Man, Ermac, Takeda, Peacemaker i Homelander.