Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pogrzeb Michaela Simmintona, Polska, Ohio

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – W środę 25 sierpnia 2021 roku zmarł Michael „Mike” Simington, ulubiony nauczyciel i trener Polski.

Mike urodził się 4 października 1947 roku w rodzinie Margaret „Beck” Ahrens i Williama „Billa” Simdingtona, a dorastał w Polsce, Ohio, gdzie mieszkał do końca życia.

W głębi serca jest buldogiem polskim, w jego żyłach płynie niebiesko-biały kolor. Ukończył jako gwiazda futbolu w Liceum Polskiego Seminarium w 1966 roku i otrzymał stypendium piłkarskie na University of Miami, gdzie był trenerem Bo Shembecklera. Później ukończył Mount Union College, gdzie został uhonorowany tytułem najlepszego seniora roku. Mike był także członkiem Bractwa Kappa Dow. Mike uzyskał tytuł magistra literatury angielskiej na Kent State University i wrócił do Polski, gdzie przez wiele lat uczył angielskiego i literatury w liceum i został mianowany nauczycielem roku. Mike był trenerem piłki nożnej i lekkoatletycznym, pełniąc funkcję głównego trenera piłki nożnej w latach 1984-1985. Mike dołączył do Polskiego Liceum Lekkoatletycznego w 2005 roku. Po 37 latach służby Mike przeszedł na emeryturę w 2017 roku.

Mike był zapalonym czytelnikiem i miał obszerną kolekcję książek. Kochał poezję i biografie historyczne, a jego ulubionymi autorami byli Ernest Hemingway i Pat Conroy.

Mike był członkiem Polskiego Kościoła Prezbiteriańskiego, gdzie służył jako diakon i starszy.

Jego najstarszy syn, Philip Simdington, zmarł w 2006 roku; W 1987 roku przez ojca Williama Simingtona i jego matkę Margaret Ahrens Simington w 1969 roku.

Mike przeżył z córką i najlepszą przyjaciółką, Meredith Simington (narzeczony, Matt Smith) i synem Stephenem Simington, Akron. Przeżył swoją żonę Margaret „Becky” (Robert) Wilson z Coronado w Kalifornii i Robertę „Bobby” Simington z Correlas w Nowym Meksyku oraz swoją „dziewczynę” Reginę Reicik.

READ  Polskie Centrum Zjazdowe, dwukrotny mistrz okręgu Morgan Klusser „Student Sportowiec Tygodnia”

Mike był szanowany i kochany przez wszystkich, którzy go znali.

Msza żałobna Mike’a odbędzie się w sobotę 9 października 2021 o godzinie 11:00 w Polskim Kościele Prezbiteriańskim pod przewodnictwem dr Paula Andersona.

Interpolacja będzie kontynuowana na Polskim Cmentarzu Riverside.

Według ustaleń Dom pogrzebowy Cunningham-Becker W Polsce. Aby wysłać kwiaty rodzinie Michaela „Mike” Simingtona, odwiedź nas Kwiaciarnia.

Poniedziałek 30 sierpnia to w przybliżeniu transmisja hołdu telewizyjnego: 7:10 w Fox, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV.