Podsumowanie Ligi Mistrzów UEFA: napastnik Paris Saint-Germain, Lionel Messi, przechodzi do historii, strzelając gola w 18. sezonie z rzędu |  wiadomości piłkarskie

Podsumowanie Ligi Mistrzów UEFA: napastnik Paris Saint-Germain, Lionel Messi, przechodzi do historii, strzelając gola w 18. sezonie z rzędu | wiadomości piłkarskie

Lionel Messi przeszedł do historii Ligi Mistrzów, strzelając gola w 18. sezonie z rzędu w rozgrywkach, gdy Paris Saint-Germain pokonał Maccabi Hajfa 3:1.

Messi był na celowniku, gdy PSG wróciło z tyłu, aby zdobyć dwa zwycięstwa w dwóch meczach.

Traderzy Chery zasugerowali niespodziankę, dając gospodarzom prowadzenie po 24 minutach.

Ale Messi wyrównał przed końcem pierwszej połowy, strzelając do innego przeciwnika z numerem 39 w konkursie – kolejny rekord.

Kylian Mbappe i Neymar strzelili bramki w drugiej połowie, gdy PSG ukarało ich izraelskich gospodarzy kilkoma końcowymi szlifami.

Benfica Odniósł także dwa zwycięstwa w grupie H po wygraniu 2-1 w Juventus.

Arcadius Milik zapewnił Juventusowi prowadzenie po czterech minutach, ale Joao Mario wyrównał rzutem karnym, a David Neres strzelił bramkę Benfiki.

Władcy bohaterów Real Madryt Zostaw to późno, aby wygrać RB Lipsk 2-0 na Bernabeu.

Real musiał poczekać do 80. minuty, aby przełamać impas, a Federico Valverde oddał strzał lewą nogą.

Zastępca Marco Asensio uzupełnił punkty w doliczonym czasie, kończąc mecz z Toni Kroos.

I zobaczyłem mecz drugiej szóstej grupy celtycki 1-1 remis z Szachtar Donieck w Polsce.

AC Mediolan Na szczycie piątej grupy po trafieniu Dynamo Zagrzeb 3-1 na San Siro. Olivier Giroud z rzutu karnego, Alexis Sailemakers i Tommaso Pobiga zdobyli bramkę dla Milanu, a Mislav Orsic odpowiedział Dinamo.

W tej samej sekcji była to pierwsza gra Grahama Pottera jako Chelsea Trener zakończył remis 1-1 z RB Salzburg w Stamford Bridge.

Erling Haaland powraca, by nawiedzać dawny klub Borussii Dortmund takie jak Manchester Zagrał późno w Lidze Mistrzów, aby wygrać 2-1 na stadionie Etihad.

obrazek:
Lewy Erling Haaland z Manchesteru City świętuje po zdobyciu zwycięskiego gola swojej drużyny przeciwko Borussii Dortmund.

Kopenhaga A Sewilla Walczył bezbramkowy remis w kolejnym meczu grupy G, dając City trzypunktowe prowadzenie w lidze po dwóch meczach.

READ  Shirley J. Burnett 1940-2023 | Wiadomości, sport, praca

Dziesięcioosobowy Rangers przegrali 3:0 z Napoli na Ibroxie, a rzuty karne okazały się punktem zwrotnym w meczu.