Podsumowanie i najważniejsze wydarzenia w Serbii 96-69 Polska na EuroBasket 2022 |  09.08.2022

Podsumowanie i najważniejsze wydarzenia w Serbii 96-69 Polska na EuroBasket 2022 | 09.08.2022

16:47 2 godziny temu

Dzięki Wam wszystkim.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej intensywnej walce z ekscytującym zakończeniem, miło jest być z wami wszystkimi.

Wyniki turnieju: Oto 16 drużyn, które zagrają w 1/8 finału.

Q3 6:55

Jarosław strzelił dla Polaków, aby zbliżyć się do 13 punktów, a serbski trener przerwał grę;

Stawką jest przywództwo w grupie D

Serbia, Finlandia, Czechy i Polska zakwalifikowały się już do 1/8 finału, ale dopiero się okaże, kto stanie na czele tej grupy, która zostanie zwycięzcą tego turnieju;

14:21 4 godziny temu

Dzisiejsze mecze kończą fazę grupową.

14:16 4 godziny temu

1 godzina

Mecz między Serbią a Polską rozpocznie się za 1 godzinę, a mecz z minuty na minutę można śledzić tutaj na EuroBasket

14:11 4 godziny temu

Gdzie i jak oglądać Serbia vs Polska?

14:06 4 godziny temu

O której godzinie jest Serbia vs Polska w EuroBasket 2022?

14:01 4 godziny temu

Zawodnik do obejrzenia w Polsce

13:56 5 godzin temu

Zawodnik do obejrzenia w Serbii

13:51 5 godzin temu

Jak sobie radzi Serbia?

Serbska drużyna narodowa ma zwycięską passę czterech meczów, a ostatnia porażka zespołu miała miejsce 17 sierpnia w towarzyskim meczu z panującymi mistrzami EuroBasketu, Słowenią. Drużyna pokonała Włochy w półfinale i Niemcy w finale, by zostać mistrzem DBB Super Cup. Zagrała także w trzeciej rundzie eliminacji do Mistrzostw Świata, w której pokonała Grecję w dogrywce, a w ostatniej pokonała tylko Turcję 72-79. Drużyna zajmuje teraz czwarte miejsce w grupie I z trzema zwycięstwami i trzema porażkami, a Grecja jest druga, a obecnie jest o dwie za liderem grupy Łotwą. W tym EuroBasket 202 pokonali Holandię 100-76, a także Czechy (68-81), Finlandię (100-70) i ​​Izrael (78-89).

READ  Yamashita i INOUE obecne w Polsce

13:46 5 godzin temu

Jak idzie Polska?

Reprezentacja Polski rozegrała pięć meczów towarzyskich przed rozpoczęciem EuroBasketu, z których rozegrała łącznie pięć meczów i wygrała tylko dwa. Zagrali dwa mecze kwalifikacyjne do kolejnych mistrzostw świata, w których przegrali z Chorwacją, ale pokonali Austrię. Wygrał trzy podczas Eurobasketu, kiedy przegrał z Finlandią 30 punktami. Zakwalifikował się już do 1/8 finału EuroBasketu;

13:41 5 godzin temu

Tło

Serbia i Polska spotkały się dwukrotnie, a Serbowie dwukrotnie wygrali. W ostatnim sezonie 2017 Serbia pokonała Polskę 77-85 w DBB Supercup, a w 2009 zmierzyła się w drugiej rundzie EuroBasket 72-77.

13:36 5 godzin temu

Miejsce: Turniej odbędzie się w O2 Arena w Pradze. Stadion został otwarty w 2004 roku i ma pojemność 18 tys.

13:31 5 godzin temu

Podgląd konkursu

Serbia i Polska zmierzą się w ostatnim meczu fazy grupowej, a obie drużyny wylosowały w grupie z Izraelem, Finlandią, Czechami i Holandią.

13:26 5 godzin temu

Witamy w relacji na żywo VAVEL.COM z Serbii vs Polska na EuroBasket 2022

Nazywam się Manuel Carmona Hidalgo i będę gospodarzem tego turnieju. Przyniesiemy Ci analizy przedmeczowe i wiadomości prosto od VAVE