Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podsumowania na żywo Laker 1/30 — Grand Valley Lanthorn

Podsumowania na żywo Laker 1/30 — Grand Valley Lanthorn

Pracownicy GV uczestniczą w grupie klimatycznej na terenie kampusu

Departament Inkluzji i Równości oferuje kampusowe grupy zajmujące się klimatem na temat rasy, pochodzenia etnicznego i niepełnosprawności dla wykładowców i pracowników od 30 stycznia do 3 lutego.

Każda grupa dyskusyjna może pomieścić maksymalnie ośmiu uczestników. Uczestnikami grupy fokusowej będą Charles Bleach i Kathleen Wise z Higher Education Data Sharing Consortium.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się w kampusie Allendale, następne w Seidman Center, a ostatnia dyskusja grupowa będzie dotyczyć zdrowia w kampusie.

Dowiedz się więcej o odżywianiu

1 lutego w godzinach od 11:00 do 13:00 każdy student, który ma pytania dotyczące odżywiania na terenie kampusu, może wstąpić do zarejestrowanego harmonogramu dietetyka The Connection.

Zarejestrowany dietetyk Laker Food Co będzie dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania studentów dotyczące tego, co jest serwowane w kampusie, a także na wszelkie inne pytania żywieniowe.

Dowiedz się więcej o badaniach uniwersyteckich

Klub psychologiczny będzie gospodarzem komitetu badawczego studiów licencjackich 1 lutego od 18:00 do 19:00 w Centrum Kerkhov w sali 2259.

Klub pozwoli studentom zadawać wszelkie pytania dotyczące badań licencjackich.

Na uczestników czekać będzie również gorąca czekolada.

Świętuj urodziny Harry’ego Stylesa z CAB

1 lutego w godzinach od 19:00 do 21:00 Rada ds. Działalności Kampusu zorganizuje przyjęcie urodzinowe dla Harry’ego Stylesa.

Będzie karaoke, makiety, tort urodzinowy, pomysły Harry’ego Stylesa i nie tylko. Impreza odbędzie się w sali Kirkoff Center 2263.

Obejrzyj film z polskim klubem

1 lutego Klub Polski zbiera się, aby obejrzeć polski film od 8:30 do 22:45. Grupa obejrzy film, na który głosowali wcześniej podczas ostatniego spotkania.

Uczestnicy mogą przynieść przekąski i koce i mogą przyjść w piżamie, jeśli zechcą.

Polski Klub zaprasza wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o polskiej kulturze, nie tylko polskich studentów. Akcja filmu rozgrywa się w sali 1247 Centrum Kirkowa.

READ  Spraw, by Święty Mikołaj Christophera Plummera stał się nową tradycją bożonarodzeniową