Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podobno EA bada zainteresowanie fanów Dead Space 2 i 3

EA podobno przeprowadza ankietę wśród fanów, czy chcieliby zobaczyć remake Dead Space 2 i 3.

Według twórcy gry, Dillona Rogersa, otrzymali ankietę z pytaniem „Jak bardzo jesteś zainteresowany podobną wersją Dead Space 2 (2011)?”

Mówi się, że ankieta zadaje to samo pytanie o Dead Space 3, która została wydana w 2013 roku.

ogłoszenie: Aby wyświetlić to osadzenie, zezwól na korzystanie z funkcjonalnych plików cookie w Preferencje plików cookie.

Remake horroru EA został wydany na PS5, Xbox Series X/S i PC 27 stycznia i zajął 2. miejsce na miesięcznej liście oprogramowania w USA na podstawie zaledwie dwóch dni dostępności (obejmujących okres raportowania NPD od 1 do 28 stycznia).

Wydawca nie skomentował jeszcze, czy planuje wydać kolejne remake’i gier Dead Space, jednak najnowsza odsłona doczekała się nowego zakończenia. który wydaje się być powiązany z kontynuacją.

Motive, twórca remake’u Dead Space, ogłosił w zeszłym roku, że będzie pracował nad grą Marvel Iron Man. VGC zapytało dyrektora kreatywnego Dead Space, Romana Camposa Oriolę, co to oznacza dla potencjału przyszłych przeróbek.

„Dla mnie to, co lubię, to to, że daje nam dużo rozpędu, jeśli chodzi o ukończenie tej gry. Osobiście jestem wielkim fanem Dead Space, ale co do przyszłości, nie wiem.

„Nie mogę wypowiadać się w imieniu drugiego projektu, ale mogę powiedzieć, że studia z wieloma projektami nie są niczym niezwykłym, zwłaszcza w dużych firmach, takich jak EA.

„Rzecz o rekrutacji, znowu mówię tylko o Dead Space, polega na tym, że dołączyłem do pracy nad tą grą i mamy tutaj wielu takich ludzi. Ta marka, jako deweloper, ma wiele zalet. ”