Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podglądacz w Johor w hidżabie i lakierze do paznokci wchodzi do damskiej toalety, Malaysia News

Podglądacz w Johor w hidżabie i lakierze do paznokci wchodzi do damskiej toalety, Malaysia News

W niedzielę (22 października) w Johor aresztowano podglądacza za wkradanie się do damskiej toalety w centrum handlowym w Johor w celu nagrywania kobiet w środku.

Jak podaje „New Straits Times”, 23-letni podejrzany, przebrany za kobietę, w hidżabie, damskich butach i pomalowanych paznokciach, zdołał niezauważony wkraść się do damskiej toalety.

W dwuminutowym nagraniu zdarzenia udostępnionym w X przez Jabatan Netizen Malaysia: Widać, jak podejrzany jest przytrzymywany przez pracownika sklepu.

Na nagraniu słychać głos kobiety proszącej podejrzanego o hasło do telefonu, aby mogła zweryfikować nagrania wideo przedstawiające kobiety w toalecie.

„Podaj mi teraz hasło! Nie waż się kłamać, bo cię spoliczkuję!” Powiedziała.

Jabbatan napisał, że podejrzany miał na swoim telefonie ponad 40 nagrań zarejestrowanych w damskiej toalecie.

„Czuję się bardzo zawstydzony”

Sprawdzając telefon mężczyzny, inni w sklepie poprosili go o ujawnienie przebrania, w jakim wchodził do damskiej toalety.

Po pochwaleniu się hidżabem i sandałami powiedział: „Nie wiem, dlaczego dzisiaj mam taki umysł. Czuję się bardzo zawstydzony”.

Wstydzący się swoich czynów mężczyzna oświadczył, że jest żonaty i błagał o zwolnienie.

W poniedziałek (23 października) policja w Johor wydała oświadczenie, w którym informuje, że 23-letni mężczyzna… Został aresztowany za wejście do damskiej toalety w Cape Mall w Masai, Pasir Gudang.

Według policji w Johor nie miał wcześniej żadnych przestępstw.

Mężczyzna usłyszał zarzuty z art Artykuł 377D dotyczący rażącej nieprzyzwoitości, a jeśli zostanie uznany za winnego, grozi mu kara dwóch lat więzieniaPolicja dodała.

Dochodzenia są kontynuowane.

Przeczytaj także: „Nie czuję się już bezpiecznie w Singapurze”: Kobieta twierdzi, że została sfilmowana, gdy brała prysznic na siłowni

[email protected]

READ  Założyciel marki wegańskich lakierów do paznokci Black-Owned wygrywa konkurs