Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podgląd: Walia vs Polska – prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Podgląd: Walia vs Polska – prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Sports Mole recenzuje niedzielny mecz Ligi Narodów pomiędzy Walią a Polską, w tym prognozy, wiadomości drużynowe i możliwe składy.

Walia gospodarza gry Polska w Liga Narodów UEFA Niedzielny wieczór wiedząc, że tylko wygrana wystarczy, jeśli chcą uniknąć spadku do drugiej ligi.

Tymczasem, podczas gdy Smoki muszą triumfować w Cardiff, Polska zdaje sobie sprawę, że remis wystarczy, aby utrzymać ich status w najwyższej klasie rozgrywkowej.


Podgląd meczu

© Reuters

Z Walią na dole grupy A4 o jeden punkt z pięciu meczów, znajdą się tacy, którzy go zdobędą Robert PageJego drużyna należy do dolnej części drabinki Ligi Narodów UEFA.

Jednak bez względu na to, co wydarzy się w niedzielę, Walia może być dumna ze swoich wysiłków z tą firmą, cztery porażki z Holandią, Belgią i Polską przyniosły różnicę jednego gola.

Nawet po przegranej z Belgią w czwartkowy wieczór, Walia wyszła w rozgrywkach w Brukseli z aplauzem, odrabiając straty 2:0 tuż po przerwie. Kiefer Mor Wyrównywacz grozi jednej z najlepszych drużyn na świecie.

Jednak Walia musi znaleźć sposób na przekształcenie występu innego kibica w trzy punkty w niedzielę, próbując wyprzedzić trzecią Polskę.

Chociaż Polska wygrała rewanż 2:1, nie ma to nic wspólnego ze scenariuszem, który czeka obie drużyny w weekend, ponieważ Walia strzeliła już więcej bramek w grupie i ma lepszą różnicę bramek.

Polak Robert Lewandowski świętuje strzelenie swojego pierwszego gola z Kamilem Celikiem 29 marca 2022 r.© Reuters

Walia ma to na swoją korzyść, ponieważ Polska przegrała 6:1 z Belgią na początku sezonu i będzie to emocjonujący mecz w niedzielę.

Podczas gdy Walia wygrała tylko dwa z ostatnich dziewięciu meczów we wszystkich rozgrywkach, Polska odniosła dwa zwycięstwa na osiem. Poprzednie zwycięstwo nad Walią poprzedziło zwycięstwo w eliminacjach do Mistrzostw Świata ze Szwecją.

Podobnie jak ich gospodarze, ostatnie cztery mecze Polska rozegrały z Holandią i Belgią, zdobywając tylko jeden punkt z potencjalnej 12.

READ  Pełna transmisja transmisji na żywo z UFC 294

Czesław MichenewiczDrużyna poniosła w czwartek porażkę 0:2 u siebie z pierwszym i strzeliła obie bramki w pierwszej godzinie.

Format Ligi Narodów Walii:

Forma Walii (wszystkie zawody):

Format Ligi Narodów Polskich:

Model polski (wszystkie zawody):


Wiadomości zespołu

Gareth Bale z Walii 22 września 2022 r.© Reuters

Po pojawieniu się wśród zmian dopiero w czwartek, Gareth Bale Może zostać powołany do początkowego składu.

Wiele może jednak zależeć od tego, czy Page jest gotowa zrezygnować z którejkolwiek z trzech najlepszych z meczu w Brukseli, z Moore i jej podobnymi osiągnięciami. Daniel James A Brennan Johnson Przynieś własne groźby.

z Chris Mepham A Ethan Ampadu obie wiszące, Ben Kabango Można go nazwać tylną trójką i Joe Morell Wezwany do środka pomocy.

Michniewicz raczej nie dokona wielu modyfikacji w Team Poland XI z realną perspektywą niezmienionego zespołu.

Szymon Żurkowski Powróci do drużyny po zawieszeniu na jeden mecz i jest zmiennikiem w środku pola.

Możliwy skład z Walii:
Hennessy. Cabango, Rodon, Norrington Davies; Roberts, Muriel, Smith, Williams; Johnsona, Jamesa; mor

Możliwy skład startowy dla Polski:
Chińczyka. Bednarek, Glick, Keuyure; Frankowski, Krechowiak, Linetti, Zalowski; Zieliński, Szymański; Lewandowski


SM słowa zielone tło

Mówimy: Walia 1-1 Polska

Walia ma za sobą historię dorastania do okazji na ojczystej ziemi, doświadczenia, które dadzą jej pewność siebie przed tymi zawodami. ale, Robert Lewandowski Zwykle nie gra w przeciwnej drużynie i nie widzimy, by zawodnik Barcelony przeszedł przez ten mecz bez strzelenia ważnego gola.

Aby przeanalizować dane pod kątem najbardziej prawdopodobnych wyników, linii punktacji i nie tylko dla tego meczu, kliknij tutaj.


Najlepsza wskazówka

Nasi eksperci-przewodnicy są partnerami w Sporita.pl Oczekują mniej niż 3,5 gola w tym meczu. Kliknij tutaj Dowiedz się, czego jeszcze możesz się spodziewać po tej grze i poznaj więcej wypróbowanych i przetestowanych porad piłkarskich.Poniżej 3.5: Dane

READ  Euro 2020: mecze, daty rozpoczęcia, ciekawostki. Wszystko, co musisz wiedzieć - aktualności

ID: 495243: 1false2false3false: QQ:: z pulpitu db: LenBod: collect12782:

Podgląd przez e-mail

Kliknij tutaj, aby uzyskać kret sportowyCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej większej gry!