Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podgląd: tenis damski z regionu ITA

Podgląd: tenis damski z regionu ITA

Houghton, Michigan. – Tenis kobiet Michigan Tech wyśle ​​kilku graczy na turniej regionalny ITA Midwest, który rozpocznie się w sobotę, 24 września, a którego gospodarzem będzie Grand Valley State University. Turniej singlowy pomiędzy graczami Division Two w regionie z grami singlowymi i deblowymi. Loterie zostały wypuszczone w czwartek.

„Byłem szczęśliwy widząc, że wydarzenie odbywa się w trzech różnych lokalizacjach, co daje nam szansę na grę dla wszystkich” – powiedziała trenerka Kristen Yip. „Wiem, że nasi nowi uczniowie są podekscytowani wyjazdem. W tym roku mamy zespół o zupełnie innym wyglądzie. Ciężko pracują, a nasze osobowości dobrze się łączą i uzupełniają. Istnieje dobra równowaga między ciężką pracą każdego dnia a dobrą zabawą i cieszenie się spędzaniem czasu razem.Czuję, że mamy głębszą listę na liście i będzie to ważne, abyśmy zachowali zdrowie.”

W zeszłym sezonie Nicole Ballach wyróżniła turniej ITA Michigan Tech, docierając do 16 singlowej rundy. Ballach powrócił w tym sezonie, aby pomóc obecnym graczom jako asystent trenera absolwentów.

Rodzina Husky składa się z trzech starszych powracających osób, w tym Dominika Bobek (Wrocław, Polska), Neva Manas (Carmel, Indiana) i Lauren Opalowski (Oxford, Michigan).

Bobik ustanowił rekord singla 4-5, w tym 2-2 na pierwszym miejscu i awansował 3-6 w deblu, aby zdobyć wyróżnienie All-GLIAC. Opalewski na wiosnę grał głównie single nr 4 i ustanowił rekord 5-4 debli. Manas wystąpił w dziewięciu meczach singlowych i osiągnął wynik 4-5, grając głównie o trzecie miejsce.

Marina Fernandez (Reus, Hiszpania) i Chiara Heinz (Schwende, Niemcy) powróciły jako juniorki, a Grace Island (Penrith, Anglia) przeniosła się w tym sezonie do Tech jako absolwentka. Emily Kojocaro (Richmond Hill, Ontario) i Ewa Podolka (Trebnica, Polska) uzupełniły listę jako studentki pierwszego roku.

Bobik startuje w sobotę o 10 rano w singlowym remisie z Aną Pentedo (Ashland). W remisie Eland gra również Zuzannę Krieger (Findlay). W singlu B Manas zmierzy się w pierwszej rundzie z Kumiko Yamaguchi (Davenport). Opalowski gra Chiarę Wolff (Walsh), a Podolka zmierzy się z szóstą rozstawioną Danielą Lentiscu (Rockhurst).

READ  Iga Świątek przedłuża swoją passę do 36, wygrywa też Gauff

Drużyna Bobik i Eland łączą siły w A Doubles przeciwko Siennie Lopez i Hayley Tsuen z Purdue Northwest w sobotę o 2:30. Wśród deblów B są Cojocaru i Manas, zmierzyli się z rozstawionymi z nr 4 Canelą Luną i Megan Hackman (Hillsdale). Podolka i Opalowski spotkają się z Sabriną Linnis i Suki Mandir (Wayne State).

Husky rozpoczynają swoje mecze drużynowe 1 lutego, kiedy goszczą Tiffin University w Gates Tennis Center.