Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podgląd: Polska vs Węgry – prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Podgląd: Polska vs Węgry – prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Sports Mole recenzuje poniedziałkowe kwalifikacje do Mistrzostw Świata – mecz Europy pomiędzy Polską a Węgrami, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Zdecydowanie był na drugim miejscu w centrum Mistrzostwa Świata 2022 kwalifikacje do pierwszej grupy, Polska Witamy Węgry do Warszawy w ich ostatnim meczu grupowym w poniedziałek.

Podczas gdy kraj gospodarza ma trzy punkty za Anglią, zmierzając do rundy finałowej Marco RossiJego ludzie w tym tygodniu po prostu grają o dumę.


Podgląd meczu

© Reuters

Z Richard FernandezCzerwona kartka w pierwszej minucie gwarantuje Polsce przewagę mężczyzn w niemal całym meczu z Albanią, Paulo SousaMężczyźni nie potrzebują drugiego wezwania, aby wszcząć zamieszki przeciwko płotkom, które zostały już wykorzenione.

Robert Lewandowski I Camille Joswiak Oboje są trafieni przez Joanna SerwoRzut wolny sprawił, że było fajnie, ale Polska szybko zareagowała Arkadiusz Melik Przed drugim zwycięstwem Lewandowskiego w meczu i ósmym w play-off podopiecznym Sousy udało się w piątek wygrać 4:1.

W ten sposób Polska zachowała nikłe nadzieje na zajęcie czołowego miejsca i pozostała trzy punkty za Anglią z jednym meczem przed końcem, ale gdy Trzech Lwów zmierzy się z San Marino w ostatnim dniu, podopieczni Sousy z pewnością będą musieli zadowolić się drugim miejscem finisz i miejsce w play-offach.

Tak więc Biali i Czerwoni będą musieli przeskakiwać kolejne ringi, aby po raz drugi z rzędu awansować do finałów Mistrzostw Świata po zakończonej fazie grupowej w 2018 roku, ale ich rekord 29 bramek w dziewięciu meczach pierwszej grupy z pewnością ich przetrwa. . dobra pozycja.

Polska przygotowuje się do goszczenia Węgier po wygraniu trzech ostatnich eliminacji do Mistrzostw Świata i zdobyciu 16 punktów z ostatnich 18 meczów na wystawie w grupie A, podczas gdy ich przeciwnicy chcą po prostu przywrócić poczucie dumy w tym tygodniu.

READ  Stellar Świątek jest gotowy na bardziej wyczerpujący sukces w Melbourne

Trener Węgier Marco Rossi 15 czerwca 2021 r.© Reuters

Chociaż umieść cztery minnows obok San Marino dzięki uprzejmości Strikes z Pokoje Dominika (2), Daniel Gazdag I Balint VickyLos Węgier rozstrzyga się w grupie A, a zawodnicy Euro 2020 przygotowują się do kolejnej próby za cztery lata.

Drużyna Marco Rossiego jest obecnie na czwartym miejscu w tabeli i nie może już wyprzedzić Polski o drugie miejsce i miejsce w kwalifikacjach, ale ma tylko jeden punkt straty do zajmującej trzecie miejsce Albanii i może przeskoczyć swoich rówieśników pozytywnym wynikiem, jeśli zaskoczy Andorę. przeciwko Eduardo RygaStrona.

Zwycięstwo nad San Marino to drugie zwycięstwo Węgier w ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach oraz w ostatnich sześciu meczach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022, ale jak dotąd zdobyli przyzwoite siedem punktów z 12 wyjazdów w grupie A. Na mocnym tonie.

Węgry i Polska zremisowały w imponujący sposób 3:3 podczas starcia na Puskas Arena w dniu otwarcia w marcu, ale goście wygrali tylko jedną z ostatnich dziewięciu walk dla Białych i Czerwonych, do której doszło dzięki 1:0. wynik w towarzyskim meczu w 2007 roku.

Eliminacje do Mistrzostw Świata Polska – Kształt Europy:

Węgry Eliminacje Mistrzostw Świata – Europa:


Wiadomości zespołu

Mateusz Klic z Polski i Michał Helic biją brawo kibicom po meczu 12 października 2021© Reuters

Polska będzie bez pomocy Grzegorz Krychowiak W swoim ostatnim meczu w grupie A po ostrzeżeniu przeciwko Andorze, ale Jean Bednarek Wrócił z zakazu sam.

Bednarek powinien jechać prosto z powrotem Repozycje wiadomości W centrum obrony, a miejsce Krychowiaka w pomocy można uzupełnić Carol Linetti lub Jakub Moder.

kumpel kasa Po raz pierwszy zszedł z ławki w thrashingu Andory, ale Kamil Jozuyak po strzeleniu bramki w komfortowym zwycięstwie w piątek musi utrzymać swoje miejsce po prawej stronie.

Tymczasem Węgry nie mają żadnych nowych kontuzji ani obaw o zawieszenie w ostatniej rundzie, z duetem RB Lipsk. Piotr Gulass I Willy Urban Obaj nie weszli do zespołu z powodu kontuzji.

READ  Piąty dzień French Open | Drut solny

Rossi wybrał stosunkowo silną drużynę, aby zmierzyć się z San Marino i powinien trzymać się większości tego samego składu tutaj, a plotki krążą o celu Chelsea. Attila Szalay Start w połowie godziny trzeciej.

Vecsei z pewnością nie może się doczekać kolejnego startu w pomocy po swoim ostatnim golu, ale Andras Schaffer Mogłoby to zapewnić nowe nogi w maszynowni.

Możliwy skład startowy dla Polski:
szczęśliwy; Bednarek, Glick, Dawidowicz; Joswiak, Linetti, Moder, Frankowski; Zełenski. Lewandowski, Melek

Możliwy skład Węgier:
Wyładować. Botka, godz. Szalai, Lang; Ngo, Nagy, Schafer, Sean; Szoboszlai, Bogaty; Ogłoszenie. Szalay


SM słowa zielone tło

Mówimy: Polska 3-1 Węgry

Polska będzie wiedziała, że ​​ich szanse na zdobycie przez Anglię pierwszego miejsca w poniedziałek są bliskie zeru, ale inspirowana Lewandowskim drużyna Sousy może utrzymać dobrą passę przeciwko Węgrom dzięki pokazowi pełnemu bramek.

Goście nie są gotowi, by wychodzić z narzekaniem i opublikowali kilka przyzwoitych wyników na trasie w grupie pierwszej, ale próba przebicia się nad Polską byłaby o krok za daleko.


ID: 470068: 1false2false3false: QQ:: z pulpitu db: LenBod: collect10554:

Podgląd przez e-mail

Kliknij tutaj, aby uzyskać kret sportowyCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej większej gry!