Top News

Podgląd: Polska vs Albania – prognoza, wiadomości grupowe, rankingi

Game Mole Thursday World Cup Qualifiers – Starcia Europy między Polską a Albanią, które zawierają prognozy, wiadomości drużynowe i możliwe rankingi.

Widzi obojętny początek procesu Polska Z ziemią, która zostanie umieszczona w pierwszej grupie eliminacji do Mistrzostw Świata, gdy zostaną powitani Albania Do Warszawy w czwartek.

Minovas zdołała pokonać tylko Andorę w pierwszych trzech meczach kampanii finałowej Euro 2020, podczas gdy ich widzowie mieli już na pokładzie sześć punktów.


Podgląd meczu

© Reuters

Od głównego trenera Palo Susa Obejmując urząd w styczniu były menedżer Fiorentiny testował sztab i taktykę, ale jego polska strona rzadko reagowała na jego pomysły.

W eliminacjach otwarcia do Kataru 2022 Orły zdobyły tylko jeden punkt ze spotkań z kluczowymi rywalami Węgrami i Anglią; W międzyczasie pokonali Andorę 3-0. Przyjaźń poza sezonem sprawiła, że ​​zarówno Rosja, jak i Islandia zremisowały, awansując do finału Mistrzostw Europy z tylko jednym zwycięstwem w siedmiu meczach.

Podopieczni Susy radzili sobie nieco lepiej w głównym turnieju lata, przegrywając z Hiszpanią Słowację i Szwecję 1:1, w tym kapitana talizmanu. Robert Lewandowski Znowu wynik był na liście.

Napastnik Bayernu Monachium, Brace, zapewnił wiosną oddzielne zwycięstwo w Grupie I z Andorą, jednak został zepchnięty z powodu kontuzji kolana i przeoczył kolejną porażkę ze starymi rywalami z Anglii.

Oczywiście oczekuje się, że obecny Piłkarz Roku FIFA dla Mężczyzn – najbardziej utytułowany zawodnik w swoim kraju i najlepszy strzelec wszech czasów – poprowadzi swój zespół do serii zwycięstw przeciwko Albanii i San Marino w przyszłym tygodniu. Gareth SouthgateDrugie miejsce Euro.

W przeszłości Polska zwyciężyła w ostatnich pięciu spotkaniach ze swoimi albańskimi odpowiednikami – chociaż ostatnie zwycięstwa przyszły w maju 2008 r. – muszą kontynuować ten historyczny kurs, jeśli następnej zimy utrzymają się w wyścigu o miejsce na Bliskim Wschodzie.

Nakręcony 28 marca 2021 przez albańskiego trenera Eto'o Reza© Reuters

Próbując zająć drugie miejsce w węgierskim płaszczu — zakładając, że Anglia przejedzie ten dystans i zakwalifikuje się ze zwykłą prostotą — Albania ma wiele okazji, aby w przyszłym tygodniu wkroczyć do pierwszego świata w finałach Pucharu.

READ  Muzeum Auschwitz wycina fragmenty holokaustu nowojorczyków w Polsce

Po wycieczce do stolicy Polski w zeszłym tygodniu, Eddie RezaLatem mężczyźni goszczą tak zwaną „Grupę Śmierci” Węgrów – wtedy San Marino, w ich piątej i szóstej operacji.

Zwycięstwo 2-0 nad Samarytanami zakończyło krótką wygraną w Andorze i pierwszy okres zakwalifikowania się do Schiponjatu (Polska, jak „Orły”) po porażce oczekiwanej przez Brytyjczyków w marcu.

Po dziesięcioleciach zmarnowanych wysiłków w oczekiwaniu na nieuchwytne spojrzenie na imprezę Sobies w świecie piłki nożnej, Reza zorganizował letni obóz treningowy, a jego drużyna grała towarzysko z Czechami i Walią – tę ostatnią po bezbramkowym remisie w Cardiff.

W tym tygodniu były trener Lazio – starszy polityk w europejskim meczu w wieku 75 lat – może oczekiwać od swoich napastników czegoś lepszego niż ich ostatnie pięć wyjazdów, podczas których drużyna walczyła o zdobycie gola przeciwko niektórym z najsłabiej notowanych narodów na świecie. .

Możesz nazwać to Emboli Playmaker Nedim Bajrami Powinno to pomóc Albanii w ten sposób, ponieważ mógłby stworzyć możliwości dla czołowych graczy po umożliwieniu im zmiany przynależności ze Szwajcarii na początku tego tygodnia.

Polska kwalifikuje się do formatu Mistrzostw Świata – Europa:

Polski format (wszystkie mecze):

Albania kwalifikuje się do formatu Mistrzostw Świata – Europa:

Format Albanii (wszystkie mecze):


Wiadomości zespołu

Polski Manager Paulo Sousa 16 czerwca 2021 r.© Reuters

W obliczu napiętego okresu ważnej rywalizacji Paulo Sousa ma kilka kontuzji, które mogą oznaczać, że nie będzie mógł wspierać gwiazdorskiego napastnika Roberta Lewandowskiego. Neapol to nie tylko planowanie Piotr Jilinski Odrzucony z powodu kontuzji kolana, ale Christoph Biotech Stracił euro, ponieważ został wykluczony z powodu kontuzji kostki.

Ponadto były napastnik Leicester City Bardoś Kapustka Legia od dawna nie grająca, skacze do warszawskich kibiców i zachowuje łzy więzadła krzyżowego, gdy świętuje wyjątkową samotną bramkę w Lidze Mistrzów

READ  Polska wysyła do domu sześciu pływaków z Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Również Leeds United Clich Matthewsa Niedzielne starcie Premier League w Burnley nie świadczyło na korzyść Kovit-19 i nie spotkało się z drużyną. Carol Linnetti I Jakub Moder Poprośmy o rozpoczęcie Carol Svitersky Łączy front z Lewandowskim.

Z drugiej strony, po tym, jak Sportowy Sąd Arbitrażowy uwzględnił odwołanie przeciwko odrzuceniu przez FIFA na początku tego roku, Albania zwiększyła swoje pole twórcze, zdobywając prawo do zmiany reprezentacji narodowej przez Nedima Pajramiego. Utalentowany 22-latek reprezentował szwajcarskie drużyny od młodzieży do lat 21, ale teraz jest gotowy na debiut w Albanii od samego początku.

Turyn Edrit Perisha Cel został ogólnie zatwierdzony w rezerwacie Lazio Tomasz Stragosa Również w czwartek był Eddie Reza z innym włoskim kwartetem – Gdzie indziej, Siłownia w Perth, Ardyjski Ismajli I Marash Kambulla Wyposażony w tylną osłonę widowni.

W międzyczasie, Sokół Sikalleshi Strzelił jedynego gola w przyjaźni Albańczyków po sezonie i prawdopodobnie wystartuje z wyprzedzeniem.

Seria możliwych startów w Polsce:
Szczęśliwy; Berezinsky, Klik, Petnarek, Ribus; Chrysovyak, Modern, Linetti; Josviak, Szwajcaria; Lewandowski

Możliwa sekwencja startu w Albanii:
Perisza; Kambulla, Jim City, Ismajli; Hisaj, Jajasula, Abrashi, Lazi; Roszi, Bajrami; சிக்கல்லேஷி


Zielone tło dla słów SM

Mówimy: Polska 2-1 Albania

Powrót Lewandowskiego do kampanii kwalifikacyjnej to duży plus dla Polski przed wznowieniem, ale Albania to poważna propozycja pod kierownictwem rozsądnego i szanowanego głównego trenera – z dużym doświadczeniem Serie A wśród jego sztabu.

Goście popychają słupki do końca, ale znacząca różnica w jakości w obrębie szerokości słupków bramkowych powinna przesądzić o bliskim przepływie na korzyść gospodarzy.


Główna uwaga

Nasi eksperci ds. typerów Sporita.pl Przewidywane ponad 1,5 gola w tym meczu. Kliknij tutaj Za to, co przewidzieli dla tej gry i wypróbowane i przetestowane wskazówki piłkarskie.Ponad 1,5: dane


ID: 461647: 1false2false3 Invalid: QQ :: db z pulpitu: LenBod: zbieranie
READ  Polska zainwestuje 0,4 44,4 mld w infrastrukturę drogową i kolejową - First News