Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podgląd: Polska U17 vs Niemcy U17 – prognozy, wiadomości o drużynie, składy

SportsMall przedstawia wtorkowy mecz mistrzostw Europy do lat 17 pomiędzy Polską do lat 17 a Niemcami do lat 17, w tym prognozy, informacje o drużynach i możliwe składy.

O miejsce w finale Mistrzostw Europy do lat 17, Polska U-17 Zarządzać Niemcy Poniżej 17 lat we wtorek wieczorem w półfinale w Banjo Arena w Fellsuit.

Hiszpania do lat 17 lub Francja do lat 17 będą czekać na zwycięzców turnieju pokazowego w przyszłym miesiącu, a drugi półfinał odbędzie się kilka godzin wcześniej na Węgrzech.


Zapowiedź konkursu

Polska strzeliła nie mniej niż 10 bramek w swoich pierwszych dwóch meczach grupy A, aby dodać sobie radości w trwających mistrzostwach kontynentalnych, pokonując zarówno Republikę Irlandii, jak i gospodarza, Węgry, pięcioma bramkami i awansując do ćwierćfinału. Gra do zapisania.

Marcina WłodarskiegoNastępnie Win wyemitował zmiany w ostatnim meczu grupowym, który zakończył się porażką 3: 0 z Walią, po czym wrócili do starcia w ostatniej ósemce, w którym odczuli pełną moc kary Polski przeciwko Serbii, która zajęła drugie miejsce w grupie B. – Energia skrzynki.

Dwukrotnie prowadziła Polska Jakub Krijanowski I Daniel MikołajewskiI dwa razy się zjednoczyli Velko Vukojević I Andrzej SubotićAle nadal Filip RejczykRzut wolny w 89. minucie przypieczętował ekscytujące zwycięstwo 3:2 dla White Eagles w sobotę.

Szybko stając się jedną z najbardziej ekscytujących drużyn, które można oglądać w mistrzostwach jako neutralni, Polacy zdobyli średnio trzy gole na mecz na dwa, a ich wyczyny na Węgrzech zapewniły im bilet na Mistrzostwa Świata U-17. Po raz pierwszy od 1999 r.

Polska, która pokonała półfinalistów w 2012 roku, uczestniczyła w sumie tylko w czterech edycjach Euro do lat 17 – wychodząc w grupach w 2002 i 2022 roku – podczas gdy rodowód Niemiec nie podlega dyskusji na tym poziomie.

Trzykrotni mistrzowie kontynentu do lat 17 – ostatnio w 2009 roku – Niemcy awansowali do ćwierćfinału ze 100% rekordem, wygrywając grupę C 10 golami z Francją, Portugalią i Szkocją. Punktowany i jeden się zgodził.

READ  Patriarcha Aleksandrii: Metropolita Polski zna cnoty sprawiedliwości, wiary, uczciwości i ofiarnej miłości do Kościoła

Nagrodą był mecz ćwierćfinałowy ze Szwajcarią Chrześcijanin Vstronie Yin, ale ich zadanie stało się trudniejsze Maksym Tal Czerwona kartka została pokazana za ostatni faul w 15. minucie Winsleya BodeleyaYar otrzepał się z kurzu i wykorzystał wynikającą z tego karę.

Niemcy, mimo że musieli dokończyć mecz 10 zawodnikami, wyrównali cztery minuty po przerwie. Parys BrunnerTrzeci gol w meczu – który wymusił rzuty karne po remisie 1:1 w normalnym czasie – sprawił, że Botelli przeszedł od bohatera do zera dla Szwajcarii po trzecim i ostatnim niecelnym strzale swojej drużyny.

Chcąc awansować do finału po raz pierwszy od 2015 roku – gdzie przegrali z Francją – Niemcy będą musieli odnieść trzy zwycięstwa z trzech poprzednich spotkań z Polską do lat 17, w tym towarzyskie zwycięstwo 10:1 w sierpniu 2021 roku. Wygląda na to, że Eagles wyciągnęli wnioski z tej ofensywnej lekcji mistrzowskiej.

Mistrzostwa Polski U-17 Euro U-17 Forma:

Forma reprezentacji Polski do lat 17 (wszystkie mecze):

Niemcy U-17 Mistrzostwa Europy U-17 Format:


Wiadomości grupowe

Bez nowych kontuzji czy problemów z zawieszeniem, polski szef Włodarski powinien wymienić prawie identyczny XI po zwycięstwie nad Serbią, ale w finałowej trójce ma bardzo trudną sytuację.

Mike Hurra Wybrany na partnera Mateusza Skoczylasa Biali zdominowali formację 3-5-2 Orłów, ale młodzieniec z Parmy mógł zrobić wystarczająco dużo, by przebić się, gdy Mikołajewski wszedł z ławki i zdobył drugiego gola dla swojego zespołu z rzutu karnego.

Tymczasem niemiecki środkowy obrońca Dahl został wypchnięty z półfinału przez zawieszenie po czerwonej kartce w ćwierćfinale. Dawid Odoku Bezpieczeństwo musi zaczynać się od serca.

Pomocnik Schalke Asana Audarogo Nabawił się także nieokreślonej kontuzji w wygranym meczu ze Szwajcarią Zwycięzcami są Osawe I Kjell Wadgen Idź łeb w łeb do miejsca w maszynowni.

READ  Polska ujawnia szczegóły spotkania Zełenskiego z Dudą

Bayern Monachium, świeżo po obronie dwóch rzutów karnych w rzutach karnych w ćwierćfinale Maksa Schmidta Działa jako ostatni rząd uprawy Wukin.

Skład reprezentacji Polski do lat 17:
Bygudowskiego; Grijanowski, Szała, Orlikowski; Kolanko, Rejczyk, Borys, Schnagner, Wolski; Skozilas, Mikołajewski

Wyjściowy skład reprezentacji Niemiec do lat 17:
Schmidta; Da Silva Moreira, Geltch, Odoku, Kabar; Osaway, Harchoui; Herman, Darwich, Brunner; Morstead


SM słowa zielone tło

Mówimy: Polska U-17 2-3 Niemcy U-17

Atak na Polskę, który zdobył gola, a zdecydowana obrona Niemiec, to co najmniej intrygująca bitwa, a ponieważ drużyna Wouka radzi sobie z nieobecnością Tulla, Białe Orły powinny być pewne co najmniej dwóch bramek.

Jednak trzykrotni mistrzowie dowiedli, że są biegli w ostatniej tercji, a biorąc pod uwagę podejście Polaków, które sprawia, że ​​​​są bezbronni z tyłu, spodziewamy się, że Niemcy zmierzą się z oszałamiającym meczem i zbliżą się o krok do chwały.

Brak informacji o analizie danych

Uwaga powyżej

Nasi doświadczeni partnerzy typu typerzy Sporida.com Ten mecz jest przewidywany poniżej 3,5 gola. Kliknij tutaj Dowiedz się, co jeszcze przewidują oni dla tego meczu i poznaj ich wypróbowane i przetestowane wskazówki dotyczące piłki nożnej.3.5 Poniżej: Kręcone


id:514888:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect10393:

Podglądy przez e-mail

Kliknij tutaj, aby uzyskać Kret gryCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej ważnej gry!