Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podgląd Pokémon TCG Time Gazer i Space Juggler: Beedrill V

Podgląd Pokémon TCG Time Gazer i Space Juggler: Beedrill V

|

następne dwa Pokemon TCG Ujawniono przyjazd do Japonii. jazzowy czas A żongler kosmiczny zostanie wydany w tym samym czasie. Skupiają się na archetypach Sinnoh Legendaries Palkia i Dialga ujawnionych w grze Nintendo Switch. Legendy Pokemonów: Arceus. jazzowy czas A żongler kosmiczny Wprowadzona w tym roku mechanika VSTAR będzie kontynuowana i prawdopodobnie będzie zawierała pełne sztuki, Rainbow Rares, złote VSTARy i nie tylko. Te dwie grupy wraz ze specjalnym rozszerzeniem w lutym 2022 r. pole bitwy, Na pewno będzie podstawą kolejnej grupy anglojęzycznej, Miecz i Tarcza – Astralny PołyskPremiera w maju 2022. Dzisiaj przyjrzyjmy się ulubionemu występowi Kanto na jednym z Ultra Rares grupy.

Karty obserwatora czasu i żonglera kosmosu. kredyt: Pokemon TCG

To Pedril! Te dwie grupy skupiają się głównie na regionie Hisui wprowadzonym w Legendy Pokemonów: ArceusWiele V, które widzimy, obejmuje gatunki związane z grami. Cieszę się jednak, widząc tego typu bug z pierwszej generacji (in TCGtypu Liść) Daj jej czas, by zabłysnąć na pierwszej ultra rzadkiej karcie od czasu premiery tak era, w której pojawiły się Beedrill EX i Mega Beedrill EX jako para Black Star Promos. Nie dostaliśmy GX za tego kłującego złego chłopca podczas słońce Księżyc Era, teraz na końcu ogona miecz i tarcza Beedrill wyrusza w samą porę, by zdobyć tę pełną akcji kartę. To jest jeden, na który na pewno będę podekscytowany!

Japońskie grupy często dają nam wczesne pomysły na to, co mogą obejmować grupy angielskie, więc pamiętaj, aby mieć oko na nasze relacje. Możesz być na bieżąco z podglądami od jazzowy czas A żongler kosmiczny Karty i aktualizacje na wszystko Pokemon TCG Tutaj w Bleeding Cool.

Opublikowany w: Gry karciane, Gry Pokemon TCG, Tabletop | Naucz: Promieniowanie astralne, Pokemon, Pokemon TCG, Space Jogler, Time Jazzer