sport

Podgląd: Albania vs Polska – Prognozy, Wiadomości drużynowe, Składy

Sports Mole recenzuje wtorkowe eliminacje do Mistrzostw Świata – mecz Europy pomiędzy Albanią i Polską, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Decydująca walka o drugie miejsce w Mistrzostwa Świata 2022 Kwalifikacje grupy A odbędą się we wtorek w Tiranie, as Albania gospodarza gry Polska.

Eduardo RygaReprezentacja narodowa podtrzymywała nadzieje Kataru, odnosząc w ostatnim czasie ciężkie zwycięstwo 1:0 z Węgrami, podczas gdy Polska z łatwością pokonała San Marino.


Podgląd meczu

© Reuters

Po tym, jak Węgry straciły złoty medal od czasu posiadania Grupy Śmierci na Euro 2020, Albania poczuła szansę na przyspieszenie próby zakwalifikowania się na wrogiej ziemi, a ich podróż do Budapesztu zakończyła się szczęśliwym wydarzeniem.

Po 80 minutach otwarcia bez bramek gwiazda Chelsea Armando Bruga – który był na boisku przez 14 minut – strzelił jedynego w meczu gola, dzięki czemu Albania awansowała do trzeciego z rzędu zwycięstwa w eliminacjach do Mistrzostw Świata, dwukrotnie gdy piorun uderzył w 20-latka po jego golu w 87. minucie w wygranym 1:0 meczu Węgry w zeszłym miesiącu.

Po porażce San Marino 5:0 między tymi dwoma zwycięstwami 1:0, Albania umocniła swoją drugą pozycję w grupie A z 15 punktami na potencjalne 21, ale kolejny przeciwnik Polska ma tylko jeden punkt straty i oddycha. ich szyje.

To niewiarygodne, ale Albania zachowała czyste konto we wszystkich pięciu dotychczasowych zwycięstwach grupowych – ze znanymi nazwiskami w Serie A zapewniającymi silną obronę dla swojego kraju – i będą mieli punkt w drugiej rundzie, jeśli uda im się utrzymać tę gorącą passę.

Jednak przedostatni mecz Albanii w grupie A jest najtrudniejszym zadaniem – wyjazd na Wembley, aby zmierzyć się z liderami Anglii – i Polska nie potrzebuje dodatkowej zachęty, aby zwiększyć swoje szanse na pierwsze i drugie miejsce w tym tygodniu.

READ  Harry Kane prowadzi w rankingu Altmana Solona, ​​najlepiej finansującym się sportowcem w Wielkiej Brytanii

Trener Polski Paulo Sousa 16 czerwca 2021 r.© Reuters

Mecz Polski u siebie z San Marino – najgorzej notowanym krajem na świecie – był imponującym wynikiem, zanim pierwsza piłka została wyrzucona w sobotę, ponieważ Paulo SousaJego drużynie udało się wygrać z PGE Narodowym 5:0.

Karol Soederskigłowa i cel specjalny Christian Brulee Polska postawiła 2-0 przed przerwą, a więcej trafień od Tomash Kidzora i alternatywy Adam Boxa I Krzysztof Piątek Polska widziała pewne zwycięstwo, aby utrzymać presję na Albanię.

Z Węgrami na pewno poza wyścigiem o drugie miejsce, Polska jest jedynym realistycznym pretendentem Albanii do miejsca w drugiej rundzie, z Team Sousa z zaledwie jednym punktem po niepowodzeniach z Anglią i Węgrami.

Mimo czołowej pozycji Anglii w tabeli, Polacy strzelili 24 gole najwyżej w grupie, co wcale nie jest zaskakujące. Robert Lewandowski Prowadząc ofensywę – Dania (26) jest jedyną europejską drużyną, która strzeli więcej goli w kwalifikacjach.

Cztery z 24 goli Polaków padło w wyniku 4:1 potyczki Albanii w zeszłym miesiącu. Wynik ten oznaczał szóste zwycięstwo gości w kłusie nad The Reds i Lions, które nie pokonały swoich potencjalnych rywali w dziewięciu poprzednich próbach.

Albania Eliminacje Mistrzostw Świata – kształt Europy:

Format Albanii (wszystkie zawody):

Eliminacje do Mistrzostw Świata Polska – Kształt Europy:

Model polski (wszystkie zawody):


Wiadomości zespołu

Polak Jakub Swirczuk świętuje strzelenie pierwszego gola ze swoimi kolegami z drużyny 1 czerwca 2021 r.© Reuters

Obrońcy Albanii i Atalanta BC Klejnot Berat Doznał złamanego przedramienia w sobotnim zwycięstwie nad Węgrami i teraz podobno czeka go miesiąc przerwy w grze, z Fryderyk Veseli Gotowy do delegowania w tym tygodniu.

Indri Chikichi Ostatni raz dostał swoją drugą księgę w play-offach iw tym meczu również nie zagra żadnej roli, więc może zająć swoje miejsce. Nadim Bjarmi To niewielka zmiana wyglądu dla gospodarzy.

Bruja z pewnością od samego początku naciskał na włączenie do gry po powtórzeniu swoich turniejów przeciwko Węgrom, a 20-latek może w końcu dostać tu swoją szansę po strzeleniu bramek w trzech eliminacjach do Mistrzostw Świata.

READ  Studenci Al-Amal Volleyball College zmienili elitarny program na poziomie krajowym

Tymczasem była to emocjonalna noc dla Łukasz Fabiański W sobotę 36-latek pożegnał się emocjonalnie, ponieważ został zmieniony w 57. minucie swojego 57. i ostatniego występu w reprezentacji Polski.

Monako Radoslav Magici Przyjechał pierwszy raz zamiast Fabiańskiego, ale zrezygnuje ze swojego miejsca Wojciech Szczęsny tutaj, podczas gdy Jean Bednarek I pełny blask Obaj powinni wrócić do tylnej trójki.

Carol Linetti Został zawieszony i może znaleźć pełne miejsce Jakub ModerKiedy miał 17 lat Kasper Kozłowski – kto pomógł Piątkowi pod koniec gola w weekend – powinien się wycofać Piotr Zełenski.

Możliwy startowy skład Albanii:
Breisha. Cumbula, Vesely, Ismagli; Hisage, Gasula, Barry, Trashi; kryminalista. Bruja, Jikalichi

Możliwy skład startowy dla Polski:
szczęśliwy; Glick, Bednarek, Dawidowicz; Bereszyński, Klich, Moder, Jóźwiak; Zełenski. Piątek, Lewandowski


SM słowa zielone tło

Mówimy: Albania 1-2 Polska

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać rutynową wygraną Polski, ale Albania nadal przeczy oczekiwaniom w eliminacjach do Mistrzostw Świata i nie należy jej lekceważyć.

Jednak zwycięstwo Polski 4:1 nad Czerwonymi i Czarnymi w zeszłym miesiącu powinno im dobrze służyć, a Sousa może zmierzyć się z niektórymi wielkimi nazwiskami w ten weekend, więc spodziewaj się, że goście zdominują walkę o drugie miejsce. wąskie zwycięstwo.


Najlepsza wskazówka

Nasi Expert Advisors Partnerzy w Sporita.pl Oczekują mniej niż 3,5 gola w tym meczu. Kliknij tutaj Dowiedz się, czego jeszcze możesz się spodziewać po tej grze i poznaj więcej wypróbowanych i przetestowanych porad piłkarskich.Poniżej 3.5: Dane


ID: 466860: 1false2false3false: QQ:: Z pulpitu db: LenBod: collect12529:

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment