Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podejmując cięższą jazdę w kierunku tytułu, NU chce doszlifować grę, zanim wyłoni się finałowa czwórka

Podejmując cięższą jazdę w kierunku tytułu, NU chce doszlifować grę, zanim wyłoni się finałowa czwórka

Autor: John Navarro
21 godzin temu

Bella Belin prowadzi NU Lady Bulldogs do dwukrotnego prowadzenia w siatkówce kobiet UAAP.  -ZDJĘCIE UAAP

Bella Belin prowadzi NU Lady Bulldogs do dwukrotnego prowadzenia w siatkówce kobiet UAAP. -ZDJĘCIE UAAP

W tym momencie Uniwersytet Narodowy (NU) przystąpi do porządkowania swojej gry, aby mógł posuwać się naprzód w obronie swojej korony.

A Lady Bulldogs miały kilka takich usterek w ostatnim meczu play-off sezonu.

„Sprawdzimy, co tak naprawdę stało się z nami w tym meczu”, powiedziała Bella Beilin po tym, jak NU został zmuszony do powrotu z dwóch setów na początku meczu, zanim Ateneo również się powstrzymał, 21-25, 28-30, 25-14, 25-13, 15-13, w sobotę, aby oficjalnie odebrać drugą nagrodę za wygranie mistrzostw UAAP w 85. sezonie 85 w piłce siatkowej kobiet.

„Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ wygraliśmy dwa razy, ale następnym razem musimy zagrać lepiej, rozpoczynając mecz od razu” — dodał ubiegłoroczny zdobywca tytułu Gracza Roku po zdobyciu 26 punktów w 25 atakach. Z dodatkiem 19 przyjęć i 15 dołków.

Co zaskakujące, pani Bulldogs potrzebowała każdej części swojego występu. Będą go też potrzebować, aby ruszyć naprzód.

Pary Final Four nie zostaną scementowane aż do niedzielnego harmonogramu, ale jeśli los nie zainterweniuje, obronę tytułu NU ostatecznie zmierzy się z liderem ligi La Salle w bardzo oczekiwanym pojedynku o mistrzostwo.

Lady Spikers zakończyła kalendarz eliminacji bardziej przekonująco niż panujące królowe.

La Salle nie dał nic University of the East i przegrał wynikiem 25-17, 25-20, 25-17 w drugim meczu w Filoil EcoOil Center w San Juan.

Wydaje się, że La Salle też jest we właściwym miejscu, gdy trafiasz na nagłówek.

Pracuj ciężej

La Salle Lady Spikers w 85. sezonie UAAP. —ZDJĘCIE UAAP

Nie możemy się zrelaksować. Chcemy utrzymać nasze występy na wysokim poziomie, gdy zbliżamy się do półfinałów” – powiedział asystent trenera La Salle, Noel Urculo.

READ  Polska: Imigracja według kraju pochodzenia 2022

La Salle (13-1, wygrana-przegrana) zmierzy się z Drużyną nr 4, podczas gdy zmierzy się z NU (11-3). Rozstawienie nr 3 w półfinale. Uniwersytety Santo Tomas i Adamson remisują 9:4, a ponieważ niedzielne mecze zadecydują o ich ostatecznej pozycji, będą musiały dwa razy z rzędu pokonać swoich półfinałowych przeciwników, aby awansować do finału.

„Nie możemy się doczekać półfinałów” – powiedział debiutant Angel Canino, który zdobył 13 punktów z Lady Sparks. „Przyjedziemy przygotowani bez względu na to, z kim przyjdzie nam się zmierzyć”.

Chociaż Couples kontynuuje, NU wie, że będą musieli pracować jeszcze ciężej niż w zeszłym sezonie, kiedy podróżowali do korony niepokonani.

„Przeanalizujemy nasze poprzednie mecze, co się stało, dlaczego wynik był taki, jaki był, dlaczego zagraliśmy tak, jak zagraliśmy i dopiero wtedy przyjrzymy się naszym przeciwnikom. Zaczniemy [working] powiedziała projektantka Camila Lamina.

ta sama pewność siebie

Ale chociaż obrońca tytułu nie ma już luksusu bycia niepokonanym, wciąż ma ten sam poziom pewności siebie.

„Tym razem być może nie wygraliśmy wszystkich meczów, ale sezon jeszcze się nie skończył. Będziemy trzymać się naszego celu i rzeczy, które musimy zrobić, aby go osiągnąć” – powiedział Belen.

„Musimy po prostu być pewni tego, co robimy. Musimy być zdyscyplinowani na boisku i ograniczać te błędy” – powiedziała Lamina.

Alyssa Solomon zdobyła 25 punktów po 22 zabójstwach przeciwko Ateneo, podczas gdy Sheena Turing dodała 13 punktów i cztery bloki. Princess Robles zdobyła 11 punktów dla Lady Bulldogs, które w sześciu udanych meczach awansowały do ​​Final Four on the Wings.

Vanessa Gandler, która grała swój ostatni sezon w Ateneo, strzeliła 16 chwytów na drodze do 20 punktów, zbierając i otrzymując 16 wślizgów. Faith Nesperos, która nie zobowiązała się do powrotu do Katipunan, zdobyła 17 punktów, osiem kopnięć i trzy bloki.

READ  Nowe miejsce śniadaniowe w ketiri Właściciel kuchni Kaszy wyemigrował z Polski