Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podatek dla policji miejskiej w Polsce nie powiódł się;  Opłata za policję wiejską zostaje zatwierdzona |  Wiadomości, sport, praca

Podatek dla policji miejskiej w Polsce nie powiódł się; Opłata za policję wiejską zostaje zatwierdzona | Wiadomości, sport, praca

POLSKA — Wójt gminy Eric Ungaro stracił we wtorkowym głosowaniu pięcioletnią opłatę policyjną w wysokości 0,98 miliona funtów z powodu, zdaniem wielu wyborców, dwóch obciążonych słów.

„Staraliśmy się, co w naszej mocy, ale kiedy na karcie do głosowania widniało słowo „nowy” lub „dodatkowy”, jest to trudne” – powiedział.

Według nieoficjalnych wyników z wtorku, opłata została odrzucona – 47% głosowało za, a 53% było przeciw.

Obecny wydział musiałby zebrać około 358 000 dolarów rocznie, aby utrzymać koszty, a właścicielowi domu wartego 100 000 dolarów kosztowałoby to 34,30 dolarów rocznie.

Ustawodawstwo zastąpiłoby dwa mniejsze podatki, każdy uchwalony w latach 1978 i 1981.

W zeszłym roku Departament Podatków stanu Ohio powiedział władzom miasta, że ​​pięcioletnia opłata zatwierdzona w 1978 r. jest nielegalna, ponieważ wioska nie płaciła podatków. Obowiązujący od 45 lat podatek ma zostać zniesiony do końca tego roku.

Ponadto Biuro Prokuratora Hrabstwa Mahoning skonsultowało się z gminą liczącą około 15 000 mieszkańców w sprawie podatku z 1981 r., które zaleciło miastu jego usunięcie.

We wtorek Ungaro powiedział, że rozgłoszenie informacji na temat podatku policyjnego było pod pewnymi względami „trudną bitwą”, ponieważ stanowi część próby poinformowania ludzi, że nie oznacza to nowych pieniędzy. Pochwalił jednak pracę policji.

„Czujemy się dobrze ze względu na to, gdzie jesteśmy i co zrobiliśmy” – dodał Ungaro.

Wcześniej szef policji Greg Wilson zauważył, że dwie poprzednie linie zostały uchwalone przed utworzeniem miejskiego okręgu policyjnego w połowie lat 90.

Miejski wydział policji zatrudnia 15 funkcjonariuszy zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin i czterech w niepełnym wymiarze godzin, a jego budżet wynosi 1,4 miliona dolarów, częściowo finansowany ze środków ogólnych.

Polska wieś

Według nieoficjalnych wyników we wtorek, pięcioletnia, dodatkowa opłata w wysokości 2,5 miliona na rzecz Policji Wiejskiej w Polsce została przyjęta przy 54% głosów za i 46% przeciw.

READ  Mistrzostwa Świata Juniorów w hokeju na lodzie: Indie pokonały Polskę 8:2 w ćwierćfinale z Belgią w hokeju na lodzie

Jednak w momencie publikacji prasy nie udało nam się skontaktować z nikim, aby uzyskać komentarz.

Podatek przyniósłby 169 000 dolarów rocznie i kosztowałby właściciela domu wartego 100 000 dolarów 87,50 dolarów rocznie.

W zeszłym miesiącu szef policji Dan Lambert powiedział, że fundusz ogólny wydziału pokrywa koszty związane z prowadzeniem wydziału, które w ciągu ostatnich siedmiu lat wzrosły o 25%. Stwierdził jednak, że sytuacja jest niezrównoważona i dlatego należy nałożyć podatek.

Departament, w którym zatrudnionych jest ośmiu funkcjonariuszy na pełen etat i trzech na pół etatu, utrzymuje się z opłaty wynoszącej 1 milion dolarów, która przynosi 54 000 dolarów rocznie. Bez podatku niektóre usługi zostałyby utracone – ostrzegł.

[email protected]

Otrzymuj najświeższe wiadomości i nie tylko, prosto na swoją skrzynkę odbiorczą